LAJMI I FUNDIT:

Amos Zaharia

21 Artikuj

Deamishel flet për raportin me Amosin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Deamishel flet për raportin me Amosin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Yjet
“Je i fundit që mund të shesësh moral” – Luizi përplaset me Amosin në Post BBVA për termin ofendues që përdori kundrejt Kiarës

“Je i fundit që mund të shesësh moral” – Luizi përplaset me Amosin në Post BBVA për termin ofendues që përdori kundrejt Kiarës

Yjet
“Luizin do ta çoja në mal dhe do ta zhvishja” – Amos Zaharia zbulon të vërtetën e deklaratës tronditëse

“Luizin do ta çoja në mal dhe do ta zhvishja” – Amos Zaharia zbulon të vërtetën e deklaratës tronditëse

Yjet
E ofendoi rëndë në Big Brother VIP Albania, Amos i kërkon falje publike Kiarës për termin që përdori

E ofendoi rëndë në Big Brother VIP Albania, Amos i kërkon falje publike Kiarës për termin që përdori

Yjet
Amos Zaharia reagon pas daljes nga BBVA: Nëse dikush është ndjerë i fyer apo i prekur nga shakatë e mia, kërkoj ndjesë

Amos Zaharia reagon pas daljes nga BBVA: Nëse dikush është ndjerë i fyer apo i prekur nga shakatë e mia, kërkoj ndjesë

Yjet
Reagimi i Efit kur shikon Oltën duke qarë pa pushim pas eliminimit të Amosit nga BBVA

Reagimi i Efit kur shikon Oltën duke qarë pa pushim pas eliminimit të Amosit nga BBVA

Yjet
Mësohet se cili është termi ofendues me të cilin Amosi iu drejtua Kiarës në shtëpinë e BBVA

Mësohet se cili është termi ofendues me të cilin Amosi iu drejtua Kiarës në shtëpinë e BBVA

TV / Film
Amos largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari qanë me dënesë

Amos largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari qanë me dënesë

TV / Film
Amos ia përplasi derën në fytyrë, reagon ashpër Nita

Amos ia përplasi derën në fytyrë, reagon ashpër Nita

Yjet
“Je fallco” – Kiara dhe Luizi përfshihen në një debat të ashpër me Amosin

“Je fallco” – Kiara dhe Luizi përfshihen në një debat të ashpër me Amosin

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania fitojnë dhe humbasin ndjekës në Instagram – kush pati lëvizjet më të mëdha në shifra

Banorët e Big Brother VIP Albania fitojnë dhe humbasin ndjekës në Instagram – kush pati lëvizjet më të mëdha në shifra

Yjet
Plasin të qeshurat, meshkujt e Big Brother VIP Albania vishen si femra

Plasin të qeshurat, meshkujt e Big Brother VIP Albania vishen si femra

Yjet
‘Humori’ shokues i Amos Zaharias dhe Dea Mishel në Big Brother: Bëjmë fëmijë dhe iu shesim organet

‘Humori’ shokues i Amos Zaharias dhe Dea Mishel në Big Brother: Bëjmë fëmijë dhe iu shesim organet

TV / Film
Deklarata skandaloze e Amosit për Luizin: Do ta dërgoja në mal, do ta zhvishja lakuriq dhe ta xhiroja

Deklarata skandaloze e Amosit për Luizin: Do ta dërgoja në mal, do ta zhvishja lakuriq dhe ta xhiroja

Yjet
“Mashtruesi më i madh është kthyer në hero, turp për shqiptarët” – banorët e BBVA reagojnë të revoltuar kundër Luiz Ejllit

“Mashtruesi më i madh është kthyer në hero, turp për shqiptarët” – banorët e BBVA reagojnë të revoltuar kundër Luiz Ejllit

TV / Film
Dea dhe Amosi rikrijojnë skenën e filmit “The Notebook” – ndodh puthja e parë mes tyre

Dea dhe Amosi rikrijojnë skenën e filmit “The Notebook” – ndodh puthja e parë mes tyre

Yjet
Ekskluzive: Publikohet lista me banorët që do të hyjnë në Big Brother VIP Albania 2

Ekskluzive: Publikohet lista me banorët që do të hyjnë në Big Brother VIP Albania 2

TV / Film
Shpërthen aktori shqiptar Amos Zaharia: “Grekët ma flakën pasaportën si letër e përdorur higjenike!”

Shpërthen aktori shqiptar Amos Zaharia: “Grekët ma flakën pasaportën si letër e përdorur higjenike!”

Yjet
Stupcat edhe në serialin “Skandërbeg” (Video)

Stupcat edhe në serialin “Skandërbeg” (Video)

TV / Film
Historia e mesjetës së shpejti në serialin më të ri “Skandërbeg” (Foto/Video)

Historia e mesjetës së shpejti në serialin më të ri “Skandërbeg” (Foto/Video)

TV / Film
Këta janë disa nga të ftuarit VIP në ceremoninë martesore të Princ Lekës (Foto)

Këta janë disa nga të ftuarit VIP në ceremoninë martesore të Princ Lekës (Foto)

Po Flitet