LAJMI I FUNDIT:

Amadou Diawara

30 Artikuj

Roma ofron para dhe dy futbollistë për transferimin e Gonçalo Guedes

Roma ofron para dhe dy futbollistë për transferimin e Gonçalo Guedes

Serie A
Mourinho heq qafe dy lojtarë të padëshiruar, tani në ofensivë për Xhakën

Mourinho heq qafe dy lojtarë të padëshiruar, tani në ofensivë për Xhakën

Serie A
Diawara drejt transferimit në La Liga te Valencia

Diawara drejt transferimit në La Liga te Valencia

Serie A
Agjenti i Diawaras: Mourinho po krijon një situatë të pakëndshme

Agjenti i Diawaras: Mourinho po krijon një situatë të pakëndshme

Serie A
Mourinho i lë sërish jashtë ‘të dëbuarit’, por e kthen Kumbullën

Mourinho i lë sërish jashtë ‘të dëbuarit’, por e kthen Kumbullën

Serie A
I dërgoi në tribunë pesë lojtarët e ekipit të parë, Mourinho tregon arsyen pse e bëri një gjë të tillë

I dërgoi në tribunë pesë lojtarët e ekipit të parë, Mourinho tregon arsyen pse e bëri një gjë të tillë

Serie A
Humbja i dhemb shumë, Mourinho do t’i largojë pesë futbollistë nga Roma në janar

Humbja i dhemb shumë, Mourinho do t’i largojë pesë futbollistë nga Roma në janar

Serie A
Roma i ofron Arsenalit që të zgjedh mes dy lojtarëve për Granit Xhakën

Roma i ofron Arsenalit që të zgjedh mes dy lojtarëve për Granit Xhakën

Serie A
Fiorentina 1-2 Roma, nota e Kumbullës dhe të tjerëve

Fiorentina 1-2 Roma, nota e Kumbullës dhe të tjerëve

Serie A
Roma po mendon shitjen e mesfushorit Diawara

Roma po mendon shitjen e mesfushorit Diawara

Serie A
Roma dëshiron t’i shesë gjashtë lojtarë në afatin e janarit

Roma dëshiron t’i shesë gjashtë lojtarë në afatin e janarit

Serie A
Nuk ka qetësi në Serie A: Lojtari i Romës infektohet me COVID-19

Nuk ka qetësi në Serie A: Lojtari i Romës infektohet me COVID-19

Serie A
Zyrtare: Roma humb takimin ndaj Veronas në gabimin skandaloz me Diawaran

Zyrtare: Roma humb takimin ndaj Veronas në gabimin skandaloz me Diawaran

Serie A
Roma dhe Arsenal në bisedime të avancuara për shkëmbimin e mesfushorëve

Roma dhe Arsenal në bisedime të avancuara për shkëmbimin e mesfushorëve

Serie A
Arsenal dhe Tottenham në garë për yllin e Romës, Amadou Diawaran

Arsenal dhe Tottenham në garë për yllin e Romës, Amadou Diawaran

Serie A
Roma fiton ndeshjen dramatike ndaj Torinos

Roma fiton ndeshjen dramatike ndaj Torinos

Serie A
Roma po i përdor videot e transferimeve për ta rritur ndërgjegjësimin rreth fëmijëve të zhdukur

Roma po i përdor videot e transferimeve për ta rritur ndërgjegjësimin rreth fëmijëve të zhdukur

Serie A
Zyrtare: Roma e transferon Diawaran nga Napoli

Zyrtare: Roma e transferon Diawaran nga Napoli

Serie A
Napoli e përfshin Diawaran në marrëveshjen për Manolas

Napoli e përfshin Diawaran në marrëveshjen për Manolas

Serie A
Kessie dhe Biglia drejt largimit, Milani i gjenë zëvendësuesit e dy mesfushorëve

Kessie dhe Biglia drejt largimit, Milani i gjenë zëvendësuesit e dy mesfushorëve

Serie A
Milani mendon huazimin e Diawaras

Milani mendon huazimin e Diawaras

Serie A
Rashford, Mbappe dhe Dembele në garë për çmimin ‘Djaloshi i Artë’ (Foto)

Rashford, Mbappe dhe Dembele në garë për çmimin ‘Djaloshi i Artë’ (Foto)

Ndërkombëtare
Napoli refuzon 40 milionë për Diawaran nga Tottenhami

Napoli refuzon 40 milionë për Diawaran nga Tottenhami

Serie A
Zyrtare: Napoli blen talentin e Bologbas

Zyrtare: Napoli blen talentin e Bologbas

Serie A