LAJMI I FUNDIT:

Alessandro Bastoni

83 Artikuj

Largimi i Antonio Contes nga Interi mund të sjell eksod në këtë klub: Shumë yje që shkëlqyen nën drejtimin e tij mund të largohen

Largimi i Antonio Contes nga Interi mund të sjell eksod në këtë klub: Shumë yje që shkëlqyen nën drejtimin e tij mund të largohen

Serie A
Barcelona interesohet për transferimin e Bastonit

Barcelona interesohet për transferimin e Bastonit

La Liga
Interi duhet të ulë kostot: kush largohet, kush qëndron?

Interi duhet të ulë kostot: kush largohet, kush qëndron?

Serie A
Bastoni premton besnikëri: Ëndrra ime është të fitoj me Interin

Bastoni premton besnikëri: Ëndrra ime është të fitoj me Interin

Serie A
Bologna 0-1 Inter, notat e lojtarëve

Bologna 0-1 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Interi ka refuzuar oferta të mëdha nga gjigantët evropianë për gjashtë yje të ekipit

Interi ka refuzuar oferta të mëdha nga gjigantët evropianë për gjashtë yje të ekipit

Serie A
Liverpooli dëshiron Bastonin, ka gati ofertën e lartë për mbrojtësin e Interit

Liverpooli dëshiron Bastonin, ka gati ofertën e lartë për mbrojtësin e Interit

Premier League
Bastoni: E ndaluar të flasësh për Scudetto, por duam të përfundojmë sezonin para Juventusit

Bastoni: E ndaluar të flasësh për Scudetto, por duam të përfundojmë sezonin para Juventusit

Serie A
Bastoni përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës

Bastoni përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës

La Liga
Agjenti i Bastonit me fjalë të mëdha për lojtarin që përfaqëson: Vetëm Maldini ka luajtur në këtë nivel në moshën e tij

Agjenti i Bastonit me fjalë të mëdha për lojtarin që përfaqëson: Vetëm Maldini ka luajtur në këtë nivel në moshën e tij

Serie A
Interi takohet me Bastonin për të diskutuar rreth të ardhmes

Interi takohet me Bastonin për të diskutuar rreth të ardhmes

Serie A
“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

Shkumbin Pireva
Interi refuzoi 50 milionë euro për Bastonin në afatin e fundit të verës

Interi refuzoi 50 milionë euro për Bastonin në afatin e fundit të verës

Serie A
Formacioni më i shtrenjtë në Serie A me 21 vjeçar – Kumbulla në krahë të De Ligt e Hakimi

Formacioni më i shtrenjtë në Serie A me 21 vjeçar – Kumbulla në krahë të De Ligt e Hakimi

Serie A
Interi synon ‘blindimin’ e Bastonit me kontratë të re

Interi synon ‘blindimin’ e Bastonit me kontratë të re

Serie A
Festë te Interi, Hakimi bëhet lojtari i katërt i shëruar nga Covid-19

Festë te Interi, Hakimi bëhet lojtari i katërt i shëruar nga Covid-19

Serie A
Bastoni dhe Nainggolan të gatshëm për Monchengladbachun, belgu peng i dokumentacionit

Bastoni dhe Nainggolan të gatshëm për Monchengladbachun, belgu peng i dokumentacionit

Ligat tjera
Nuk ka qetësi për Interin: Infektohen edhe dy lojtarët të tjerë me COVID-19

Nuk ka qetësi për Interin: Infektohen edhe dy lojtarët të tjerë me COVID-19

Serie A
Bastoni pozitiv me COVID-19, dyshohet edhe për Skriniarin

Bastoni pozitiv me COVID-19, dyshohet edhe për Skriniarin

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 1-2 Bologna, Skorupski më meritor

Notat e lojtarëve: Inter 1-2 Bologna, Skorupski më meritor

Serie A
Interi fiton me përmbysje ndaj Parmas

Interi fiton me përmbysje ndaj Parmas

Serie A
Guardiola i dashuruar në futbollistët e Interit, kërkon transferimin e tre prej tyre në verë

Guardiola i dashuruar në futbollistët e Interit, kërkon transferimin e tre prej tyre në verë

Premier League
Bastoni: E shoh veten te Interi edhe për 10 vite, me disa trofe dhe shirtin e kapitenit

Bastoni: E shoh veten te Interi edhe për 10 vite, me disa trofe dhe shirtin e kapitenit

Serie A
Liverpooli rivalizon Man Cityn për Bastonin

Liverpooli rivalizon Man Cityn për Bastonin

Premier League