LAJMI I FUNDIT:

Aksion policor

63 Artikuj

Operacion policor në tri komuna – sekuestrohen armë dhe fishekë

Operacion policor në tri komuna – sekuestrohen armë dhe fishekë

Kronika e Zezë
Aksioni kundër strukturave paralele në Pejë, arrestohen disa të dyshuar

Aksioni kundër strukturave paralele në Pejë, arrestohen disa të dyshuar

Kosovë
Aksion në rajonin e Pejës kundër veprimtarive të strukturave ilegale

Aksion në rajonin e Pejës kundër veprimtarive të strukturave ilegale

Siguri
Rasti i grabitjes së armatosur në Suharekë, Policia bastis një argjendari në Prishtinë

Rasti i grabitjes së armatosur në Suharekë, Policia bastis një argjendari në Prishtinë

Elfije Boletini
Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Kosovë
Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë – arreston katër të tjerë

Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë – arreston katër të tjerë

Kosovë
Pamje nga aksioni i policisë ku dyshohet se mbeti i vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Pamje nga aksioni i policisë ku dyshohet se mbeti i vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Kosovë
Policia me aksion në Prishtinë, Pejë, Mitrovicë e Gjilan – arrestohen 10 të dyshuar dhe sekuestrohet armatim  

Policia me aksion në Prishtinë, Pejë, Mitrovicë e Gjilan – arrestohen 10 të dyshuar dhe sekuestrohet armatim  

Kosovë
Policia e Shqipërisë arreston kreun e Prokurorisë së Kukësit, një biznesmen dhe ish-kreun e Operacionales

Policia e Shqipërisë arreston kreun e Prokurorisë së Kukësit, një biznesmen dhe ish-kreun e Operacionales

Shqipëri
21 urdhër arreste, prokurori i SPAK jep detaje: Mes tyre një polic, nga vinte droga

21 urdhër arreste, prokurori i SPAK jep detaje: Mes tyre një polic, nga vinte droga

Shqipëri
Operacioni “Verona”, policia kontrollon tri lokacione në rajonin e Gjakovës dhe arreston tre persona

Operacioni “Verona”, policia kontrollon tri lokacione në rajonin e Gjakovës dhe arreston tre persona

Kronika e Zezë
Dyshime për keqpërdorim me procedurat e ndërtimit të objekteve në vlerë mbi 120 milionë euro, bastisen pronat e 11 zyrtarëve

Dyshime për keqpërdorim me procedurat e ndërtimit të objekteve në vlerë mbi 120 milionë euro, bastisen pronat e 11 zyrtarëve

Kosovë
Sveçla jep detaje për aksionet policore: Angazhimi ndaj çdo lloj krimi do të intensifikohet

Sveçla jep detaje për aksionet policore: Angazhimi ndaj çdo lloj krimi do të intensifikohet

Kosovë
Aksion i Policisë dhe Prokurorisë – bastisen shtëpi e lokale në Prishtinë e Podujevë dhe ndalohen katër persona

Aksion i Policisë dhe Prokurorisë – bastisen shtëpi e lokale në Prishtinë e Podujevë dhe ndalohen katër persona

Kosovë
Reagon KEK-u: Nuk kemi informacion zyrtar rreth arsyeve të kontrollës policore

Reagon KEK-u: Nuk kemi informacion zyrtar rreth arsyeve të kontrollës policore

Të Tjera
MPB Maqedoni me akison policor në lokale, kazino dhe bastore: Tre të arrestuar, gjendet drogë, konstatohen parregullsi

MPB Maqedoni me akison policor në lokale, kazino dhe bastore: Tre të arrestuar, gjendet drogë, konstatohen parregullsi

Maqedonia e Veriut
MPB me aksion në disa lokale të Shkupit: “Fëmijët u shërbyen me alkool, personi ishte punësuar si sigurim pa licencë”

MPB me aksion në disa lokale të Shkupit: “Fëmijët u shërbyen me alkool, personi ishte punësuar si sigurim pa licencë”

Maqedonia e Veriut
Aksioni i policisë në Pejë, në disa barnatore gjenden produkte pa banderola, mbyllet njëra prej tyre

Aksioni i policisë në Pejë, në disa barnatore gjenden produkte pa banderola, mbyllet njëra prej tyre

Kosovë
Prokuroria dhe policia me aksion në zyrat e kompanisë “Ambienti” në Pejë, priten arrestime

Prokuroria dhe policia me aksion në zyrat e kompanisë “Ambienti” në Pejë, priten arrestime

Drejtësi
Detaje nga aksioni policor në disa komuna – bastisje në autosallone, shtëpi e lokale

Detaje nga aksioni policor në disa komuna – bastisje në autosallone, shtëpi e lokale

Drejtësi
Rasti “Brezovica” – policia me aksion në disa komuna

Rasti “Brezovica” – policia me aksion në disa komuna

Kosovë
Aksion policor antidrogë në veri të Mitrovicës

Aksion policor antidrogë në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Aksion policor në Itali dhe Shqipëri, 43 arrestime për trafik ndërkombëtar droge

Aksion policor në Itali dhe Shqipëri, 43 arrestime për trafik ndërkombëtar droge

Shqipëri
MPB-ja me aksion, arreston policë të përfshirë në afera korruptive në pikën kufitare Tabanoc

MPB-ja me aksion, arreston policë të përfshirë në afera korruptive në pikën kufitare Tabanoc

Maqedonia e Veriut