LAJMI I FUNDIT:

Aeroport

209 Artikuj

I ka vetëm dy kilogramë, por ndaloi pesë aeroplanë të ngriten në ajër – breshka shkaktoi situatë kaotike në aeroportin e Tokios

I ka vetëm dy kilogramë, por ndaloi pesë aeroplanë të ngriten në ajër – breshka shkaktoi situatë kaotike në aeroportin e Tokios

Interesante
Nuk u lejua të futet në aeroplan pasi u vonua, raportoi rrejshëm se ka bombë në fluturake – policia në Florida arreston 46-vjeçaren

Nuk u lejua të futet në aeroplan pasi u vonua, raportoi rrejshëm se ka bombë në fluturake – policia në Florida arreston 46-vjeçaren

Dështime
Biondja shëtitet nëpër aeroportin e Miamit me rroba banjo, pamjet bëhen virale

Biondja shëtitet nëpër aeroportin e Miamit me rroba banjo, pamjet bëhen virale

Virale
Gruaja mbërriti në aeroport një vit më herët pasi rezervoi gabim biletën

Gruaja mbërriti në aeroport një vit më herët pasi rezervoi gabim biletën

Trend
Mosmarrëveshja që eskaloi, pasagjerët rrihen brutalisht brenda aeroplanit që udhëtonte nga Philadelphia-Miami

Mosmarrëveshja që eskaloi, pasagjerët rrihen brutalisht brenda aeroplanit që udhëtonte nga Philadelphia-Miami

Amerika
Kosiste barin me traktor, kanadezja humb jetën – goditet nga aeroplani që po ateronte në pistën e aeroportit

Kosiste barin me traktor, kanadezja humb jetën – goditet nga aeroplani që po ateronte në pistën e aeroportit

Amerika
Shakaja që po i habit pasagjerët që me aeroplan shkojnë në Sydney, nuk janë të sigurt nëse kanë arritur në qytetin e duhur

Shakaja që po i habit pasagjerët që me aeroplan shkojnë në Sydney, nuk janë të sigurt nëse kanë arritur në qytetin e duhur

Fun Lajme
Të shtëna armësh në aeroportin e Vankuverit, vritet një burrë në terminalin kryesor

Të shtëna armësh në aeroportin e Vankuverit, vritet një burrë në terminalin kryesor

Amerika
Rrahje brutale për shkak të vendeve të lira në aeroplan, grushta e shqelma në aeroportin e Miamit

Rrahje brutale për shkak të vendeve të lira në aeroplan, grushta e shqelma në aeroportin e Miamit

Amerika
Dramë në SHBA, piloti i aeroplanit fik motorin gjatë fluturimit nga Miami në drejtim të New Jersey – dyshohet se kishte probleme mekanike

Dramë në SHBA, piloti i aeroplanit fik motorin gjatë fluturimit nga Miami në drejtim të New Jersey – dyshohet se kishte probleme mekanike

Amerika
Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

Fun Lajme
Pas kërcënimit me armë, evakuohet aeroporti i Frankfurtit – policia rrethon një burrë të shtrirë në tokë

Pas kërcënimit me armë, evakuohet aeroporti i Frankfurtit – policia rrethon një burrë të shtrirë në tokë

Evropa
Masat e ashpra anti-COVID në Australi, për mos mbajtje të maskës në aeroporte – qytetarët mund të dënohen me 50 mijë dollarë

Masat e ashpra anti-COVID në Australi, për mos mbajtje të maskës në aeroporte – qytetarët mund të dënohen me 50 mijë dollarë

Australia
Kosovari me 40 kilogramë suxhuk niset nga Prishtina në New York, policia dhe dogana amerikane ia konfiskon

Kosovari me 40 kilogramë suxhuk niset nga Prishtina në New York, policia dhe dogana amerikane ia konfiskon

Kosovë
Kaos në aeroportin e Shangait, testimi i punonjësve nuk është bërë në baza vullnetare – pamjet që e dëshmuan janë shlyer menjëherë

Kaos në aeroportin e Shangait, testimi i punonjësve nuk është bërë në baza vullnetare – pamjet që e dëshmuan janë shlyer menjëherë

Azia
Aeroporti i Helsinkit përdor qentë për të nuhatur dhe detektuar pasagjerët, që mund të jenë të infektuar me coronavirus

Aeroporti i Helsinkit përdor qentë për të nuhatur dhe detektuar pasagjerët, që mund të jenë të infektuar me coronavirus

Nga Bota
Për shkak të pandemisë nuk mund të kthehej në shtëpi, turisti nga Estonia largohet nga aeroporti i Filipineve pas 110 ditëve

Për shkak të pandemisë nuk mund të kthehej në shtëpi, turisti nga Estonia largohet nga aeroporti i Filipineve pas 110 ditëve

Nga Bota
BE-ja ende pa vendim për rihapjen e kufijve pas pandemisë COVID-19

BE-ja ende pa vendim për rihapjen e kufijve pas pandemisë COVID-19

Botë
Nuk keni maskë dhe dorëza, dhe nuk mund të futeni në aeroplan? Aeroporti i Las Vegasit ka një zgjidhje për ju

Nuk keni maskë dhe dorëza, dhe nuk mund të futeni në aeroplan? Aeroporti i Las Vegasit ka një zgjidhje për ju

Interesante
Aeroporti i Romës bëhet i pari në Evropë, ku punonjësit bartin “helmetat e mençura” kundër coronavirusit – me to ua matin temperaturën pasagjerëve

Aeroporti i Romës bëhet i pari në Evropë, ku punonjësit bartin “helmetat e mençura” kundër coronavirusit – me to ua matin temperaturën pasagjerëve

Interesante
Fytyra e re e trafikut ajror në botë në kohën e pandemisë së COVID-19

Fytyra e re e trafikut ajror në botë në kohën e pandemisë së COVID-19

Botë
Maska, filtra të ajrit dhe distancë më e madhe – kështu do të duken fluturimet me aeroplan në të ardhmen

Maska, filtra të ajrit dhe distancë më e madhe – kështu do të duken fluturimet me aeroplan në të ardhmen

Nga Bota
Për shkak të pandemisë së COVID-19 janë ndaluar fluturimet komerciale, shkretëtira e Kalifornisë shndërrohet në parkingun më të madh në botë të fluturakeve

Për shkak të pandemisë së COVID-19 janë ndaluar fluturimet komerciale, shkretëtira e Kalifornisë shndërrohet në parkingun më të madh në botë të fluturakeve

Interesante
Plaçkitja e shekullit në Kili, të veshur si punonjës të postës vjedhin 14 milionë dollarë

Plaçkitja e shekullit në Kili, të veshur si punonjës të postës vjedhin 14 milionë dollarë

Nga Bota