LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey

238 Artikuj

Info

Aaron James Ramsey është futbollist uellsian i lindur më 26 dhjetor 1990.

Juventusi nuk pret deri në verë për Ramseyn, e ofron Benatian në shkëmbim të uellsianit

Juventusi nuk pret deri në verë për Ramseyn, e ofron Benatian në shkëmbim të uellsianit

Serie A
Ramsey ka nënshkruar para-kontratë me Juventusin?

Ramsey ka nënshkruar para-kontratë me Juventusin?

Serie A
Super skuadra me lojtarët që i përfundon kontrata në vitin 2019: Formacion yjesh, bankë rezervë klasi

Super skuadra me lojtarët që i përfundon kontrata në vitin 2019: Formacion yjesh, bankë rezervë klasi

Arbios Kryeziu
Arsenali kthehet te fitorja, mposht Fulhamin në shtëpi

Arsenali kthehet te fitorja, mposht Fulhamin në shtëpi

Premier League
Juventusi do të bëjë ofertë për Ramseyn

Juventusi do të bëjë ofertë për Ramseyn

Serie A
Ramsey preferon transferimin te Juventusi

Ramsey preferon transferimin te Juventusi

Serie A
Pirlo: Aaron Ramsey do të ishte blerje e madhe për Juventusin

Pirlo: Aaron Ramsey do të ishte blerje e madhe për Juventusin

Premier League
Juventusi me plan për ta rinovuar komplet mesfushën, tre yje mund të vijnë në verë

Juventusi me plan për ta rinovuar komplet mesfushën, tre yje mund të vijnë në verë

Serie A
Ramsey te Juventusi, marrëveshja arrihet për 10 milionë euro pagë në vit?

Ramsey te Juventusi, marrëveshja arrihet për 10 milionë euro pagë në vit?

Premier League
Juventusi favorit për Ramseyn

Juventusi favorit për Ramseyn

Serie A
Dy super formacione me lojtarët që mund të transferohen falas    

Dy super formacione me lojtarët që mund të transferohen falas    

Ndërkombëtare
Juventusi me pagë të madhe fiton garën për Ramsey?

Juventusi me pagë të madhe fiton garën për Ramsey?

Serie A
Bayern Munich fiton garën për transferimin e Ramseyt

Bayern Munich fiton garën për transferimin e Ramseyt

Bundesliga
Formacioni i javës në Ligën Premier, dominohet nga lojtarët e Man Cityt  

Formacioni i javës në Ligën Premier, dominohet nga lojtarët e Man Cityt  

Premier League
Arsenali ofron Ramseyn në këmbim të Schickut

Arsenali ofron Ramseyn në këmbim të Schickut

Premier League
Liverpooli nuk po interesohet për Aaron Ramseyn

Liverpooli nuk po interesohet për Aaron Ramseyn

Premier League
Unitedi dhe Chelsea vazhdojnë interesimin për Ramsey

Unitedi dhe Chelsea vazhdojnë interesimin për Ramsey

Premier League
Bayerni futet në garë për Ramseyn

Bayerni futet në garë për Ramseyn

Bundesliga
Wilshere: Ramsey duhet të bëhet kapiten i Arsenalit

Wilshere: Ramsey duhet të bëhet kapiten i Arsenalit

Premier League
Emery fajtor për mos vazhdimin e kontratës së Ramseyt?

Emery fajtor për mos vazhdimin e kontratës së Ramseyt?

Premier League
Unitedi do ta bëjë përpjekjen e tretë për Ramseyn

Unitedi do ta bëjë përpjekjen e tretë për Ramseyn

Premier League
Barcelona dhe Liverpool i bashkohen garës për Ramseyn

Barcelona dhe Liverpool i bashkohen garës për Ramseyn

Premier League
Ramsey konfirmon largimin nga Arsenali në fund të sezonit

Ramsey konfirmon largimin nga Arsenali në fund të sezonit

Premier League
Milani transferon Ramseyn si transferim të lirë?

Milani transferon Ramseyn si transferim të lirë?

Serie A