LAJMI I FUNDIT:
Kostas Manolas

Kostas Manolas

133 Artikuj

Info

Konstantinos Manolas, është mbrojtës grek i lindur më 14 qershor të vitit 1991.

Roma ofron spektakël, emocion, kualifikim – Barcelona në shtëpi

Roma ofron spektakël, emocion, kualifikim – Barcelona në shtëpi

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Barcelona 4-1 Roma, Manolas e De Rossi me vlerësimet më të ulëta

Notat e lojtarëve: Barcelona 4-1 Roma, Manolas e De Rossi me vlerësimet më të ulëta

Liga e Kampionëve
Barca kryen detyrën ndaj Romës, në prag të gjysmëfinales

Barca kryen detyrën ndaj Romës, në prag të gjysmëfinales

Liga e Kampionëve
Barça me dy gola të shpejtë ndaj Romës

Barça me dy gola të shpejtë ndaj Romës

Liga e Kampionëve
Manolas e pranon se nuk ka mënyrë për të ndalur Messin, por Roma beson te fitorja

Manolas e pranon se nuk ka mënyrë për të ndalur Messin, por Roma beson te fitorja

Liga e Kampionëve
Manolas: Duhet të ndjekim shembullin e Juventusit për takimin ndaj Shakhtarit

Manolas: Duhet të ndjekim shembullin e Juventusit për takimin ndaj Shakhtarit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Roma 3-0 Torino, shkëlqejnë Manolas dhe Nainggolan

Notat e lojtarëve: Roma 3-0 Torino, shkëlqejnë Manolas dhe Nainggolan

Serie A
Roma këndellet plotësisht, fitore për vendin e tretë ndaj Torinos

Roma këndellet plotësisht, fitore për vendin e tretë ndaj Torinos

Serie A
Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Manolas: Ishim shumë në presion pas ndeshjeve pa fitore

Manolas: Ishim shumë në presion pas ndeshjeve pa fitore

Serie A
Zyrtare: Manolas rinovon me Romën

Zyrtare: Manolas rinovon me Romën

Serie A
Manolas me kontratë të re te Roma

Manolas me kontratë të re te Roma

Serie A
Ndeshjet play-off për Kampionat Botëror, formacioni me yjet që mund të mbesin jashtë garës më të madhe në botë (Foto)

Ndeshjet play-off për Kampionat Botëror, formacioni me yjet që mund të mbesin jashtë garës më të madhe në botë (Foto)

Përfaqësueset
Manolas kërkon pagë më të lartë ose do të largohet prej Romës

Manolas kërkon pagë më të lartë ose do të largohet prej Romës

Serie A
Roma e pandalshme, vazhdon me fitore dhe ngushton diferencën me Napolin (Video)

Roma e pandalshme, vazhdon me fitore dhe ngushton diferencën me Napolin (Video)

Serie A
Roma për herë të tretë kalon në epërsi ndaj Fiorentinës (Video)

Roma për herë të tretë kalon në epërsi ndaj Fiorentinës (Video)

Serie A
Shkaku i mashtrimit me kartonë të verdhë, Manolas mungon kundër Kroacisë

Shkaku i mashtrimit me kartonë të verdhë, Manolas mungon kundër Kroacisë

Përfaqësueset
Roma-Chelsea: Formacionet e mundshme, në dyshim Manolas e Kante

Roma-Chelsea: Formacionet e mundshme, në dyshim Manolas e Kante

Liga e Kampionëve
Milan 0-2 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Milan 0-2 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Manolas pritet të vazhdoj kontratën me Romën

Manolas pritet të vazhdoj kontratën me Romën

Serie A
Qarabag 1-2 Roma: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Agolli (Foto)

Qarabag 1-2 Roma: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Agolli (Foto)

Liga e Kampionëve
Dy gola të shpejtë nga Roma ndaj Qarabag (Video)

Dy gola të shpejtë nga Roma ndaj Qarabag (Video)

Liga e Kampionëve
Arsenali po kërkon qendërmbrojtës, pesë lojtarët që po vëzhgohen nga Wenger (Foto)

Arsenali po kërkon qendërmbrojtës, pesë lojtarët që po vëzhgohen nga Wenger (Foto)

Premier League
Nëse Juve e shet Dybalan te Barca, mund të tentojë tri blerje nga nëntë futbollistë që po i monitoron

Nëse Juve e shet Dybalan te Barca, mund të tentojë tri blerje nga nëntë futbollistë që po i monitoron

Serie A