LAJMI I FUNDIT:

Të Tjera

Ministria e Industrisë me njoftim për agjencitë organizatore të udhëtimit dhe udhërrëfyesit turistikë

Ministria e Industrisë me njoftim për agjencitë organizatore të udhëtimit dhe udhërrëfyesit turistikë

Të Tjera
Aeroporti “Adem Jashari” do të zgjerohet, miratohet shtimi i katër portave të reja

Aeroporti “Adem Jashari” do të zgjerohet, miratohet shtimi i katër portave të reja

Të Tjera
KRU “Prishtina” ndal ujin në një objekt në Fushë Kosovë, shkak pëlcitja e gypit

KRU “Prishtina” ndal ujin në një objekt në Fushë Kosovë, shkak pëlcitja e gypit

Të Tjera
KRU ‘Prishtina’ paralajmëron reduktime të ujit të pijshëm, shkak reshjet atmosferike

KRU ‘Prishtina’ paralajmëron reduktime të ujit të pijshëm, shkak reshjet atmosferike

Të Tjera
Aliu: Autostrada e Gjilanit po bëhet

Aliu: Autostrada e Gjilanit po bëhet

Të Tjera
Si e shohin ekspertët ndërkombëtar transformimin e sektorit të përpunimit të ushqimit në Kosovë

Si e shohin ekspertët ndërkombëtar transformimin e sektorit të përpunimit të ushqimit në Kosovë

Të Tjera
10 mijë punëtorë të regjistruar në platformën ‘Super Puna’

10 mijë punëtorë të regjistruar në platformën ‘Super Puna’

Të Tjera
Shqipëria, Gjermania dhe Zvicra me numrin më të madh të vizitorëve gjatë muajit prill në Kosovë

Shqipëria, Gjermania dhe Zvicra me numrin më të madh të vizitorëve gjatë muajit prill në Kosovë

Të Tjera
Filipova nga Global Analytics: Kina po tenton ta shtrijë ndikimin ekonomik në Ballkan

Filipova nga Global Analytics: Kina po tenton ta shtrijë ndikimin ekonomik në Ballkan

Të Tjera
Haradinaj i reagon qeverisë për autostradën e Dukagjinit: Ajo do të bëhet sapo të ikni nga pushteti

Haradinaj i reagon qeverisë për autostradën e Dukagjinit: Ajo do të bëhet sapo të ikni nga pushteti

Të Tjera
Coca-Cola me inovacion të ri, prezanton tapat e pandashme të shisheve për ta lehtësuar riciklimin

Coca-Cola me inovacion të ri, prezanton tapat e pandashme të shisheve për ta lehtësuar riciklimin

Coca-Cola HBC
Shoqata e Guidave Turistike: Ndalohet operimi i udhërrëfyesve të huaj brenda Kosovës

Shoqata e Guidave Turistike: Ndalohet operimi i udhërrëfyesve të huaj brenda Kosovës

Të Tjera
Ministrja Hajdari, Reçicës: E kam ndal klientelën tuaj në MINT

Ministrja Hajdari, Reçicës: E kam ndal klientelën tuaj në MINT

Të Tjera
Bunjaku: Hajdari s’ishte në anën e tregtarëve, as të konsumatorëve por të militantëve

Bunjaku: Hajdari s’ishte në anën e tregtarëve, as të konsumatorëve por të militantëve

Të Tjera
​AAK-ja e quan të paaftë dhe të dështuar ministren Hajdari

​AAK-ja e quan të paaftë dhe të dështuar ministren Hajdari

Të Tjera
Tahiri: Kërkesa për shkarkimin e ministres Hajdari është legjitime dhe e mirëqenë

Tahiri: Kërkesa për shkarkimin e ministres Hajdari është legjitime dhe e mirëqenë

Të Tjera
Kusari-Lila kërkon që PDK-ja të tërheqë rezolutën për gjendjen në Ministrinë e Tregtisë

Kusari-Lila kërkon që PDK-ja të tërheqë rezolutën për gjendjen në Ministrinë e Tregtisë

Të Tjera
Shala: Dikush nga Qeveria Kurti po i mbulon aferat milionëshe të MINT-it

Shala: Dikush nga Qeveria Kurti po i mbulon aferat milionëshe të MINT-it

Të Tjera
Komisioni për Buxhet sërish pa vendimmarrje për shkarkimin e anëtares së Bordit në OSHP-së

Komisioni për Buxhet sërish pa vendimmarrje për shkarkimin e anëtares së Bordit në OSHP-së

Të Tjera
Opozita e quan të jashtëligjshëm shkarkimin e anëtares së Bordit në OSHP

Opozita e quan të jashtëligjshëm shkarkimin e anëtares së Bordit në OSHP

Të Tjera
Kosova importon 450 milionë euro mallra – Gjermania, SHBA-ja dhe Zvicra partnerët kryesorë për eksport gjatë muajit prill

Kosova importon 450 milionë euro mallra – Gjermania, SHBA-ja dhe Zvicra partnerët kryesorë për eksport gjatë muajit prill

Të Tjera
Dogana e Kosovës sekuestron rreth 500 pako të barnave pa banderola

Dogana e Kosovës sekuestron rreth 500 pako të barnave pa banderola

Të Tjera
Asfaltohet rruga në Kishnicë të Graçanicës

Asfaltohet rruga në Kishnicë të Graçanicës

Të Tjera
Dogana e Kosovës sekuestron mbi 35 mijë litra pije alkoolike të prodhuara pa autorizim

Dogana e Kosovës sekuestron mbi 35 mijë litra pije alkoolike të prodhuara pa autorizim

Të Tjera