LAJMI I FUNDIT:
Max Travel

Max Travel

50 Artikuj

Info

Max Travel është operator turistik që ofron shërbime të udhëtimit për individë dhe grupe përgjatë tërë vitit. Aktivitetet e veta asistohen nga një staf profesional me përvojë të madhe.

Hotelet më të kërkuara tani në SUPER ZBRITJE

Hotelet më të kërkuara tani në SUPER ZBRITJE

Max Travel
Pushime në Antalya për vetëm 489€

Pushime në Antalya për vetëm 489€

Max Travel
Energjia e festivalit “Prishtina Max Fest” mahnitë publikun

Energjia e festivalit “Prishtina Max Fest” mahnitë publikun

Max Travel
Përmbledhje nga dita e parë e ‘Prishtina Max Fest 2023’

Përmbledhje nga dita e parë e ‘Prishtina Max Fest 2023’

Max Travel
Dhjetë gjëra që ju presin në Prishtina Max Fest 2023

Dhjetë gjëra që ju presin në Prishtina Max Fest 2023

Max Travel
Pesë arsye pse duhet të merrni pjesë në Prishtina Max Fest 2023

Pesë arsye pse duhet të merrni pjesë në Prishtina Max Fest 2023

Max Travel
Shijoni pushime plot relax në Kemer të Antalyas – këto janë hotelet luksoze që duhet t’i vizitoni

Shijoni pushime plot relax në Kemer të Antalyas – këto janë hotelet luksoze që duhet t’i vizitoni

Max Travel
Gjashtë hotele të përzgjedhura me kujdes për ju në Side të Turqisë

Gjashtë hotele të përzgjedhura me kujdes për ju në Side të Turqisë

Max Travel
Riviera turke hap dyert për pushuesit – këto janë disa nga hotelet më luksoze në Alanya

Riviera turke hap dyert për pushuesit – këto janë disa nga hotelet më luksoze në Alanya

Max Travel
Prishtina Max Fest po vjen me 3 ditë festë, spektakël, panair dhe oferta të shumta

Prishtina Max Fest po vjen me 3 ditë festë, spektakël, panair dhe oferta të shumta

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Fun & Sun Family Life Side

Oferta e javës në Max Travel – Fun & Sun Family Life Side

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Seven Seas Gravel Select

Oferta e javës në Max Travel – Seven Seas Gravel Select

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Dosinia Luxury Resort

Oferta e javës në Max Travel – Dosinia Luxury Resort

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Granada Luxury Belek

Oferta e javës në Max Travel – Granada Luxury Belek

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Xoria Deluxe

Oferta e javës në Max Travel – Xoria Deluxe

Max Travel
Në Rivierën Turke me ofertat speciale të MAX TRAVEL

Në Rivierën Turke me ofertat speciale të MAX TRAVEL

Max Travel
Koncerti i Max Travel po bën bujë në Turqi

Koncerti i Max Travel po bën bujë në Turqi

Max Travel
Sefa n’Max në Radio Televizionin Dukagjini

Sefa n’Max në Radio Televizionin Dukagjini

Max Travel
Max Fest nis edicionin e dytë, gëzon fëmijët e kryeqytetit me event special për ta në sheshin ‘Zahir Pajaziti’

Max Fest nis edicionin e dytë, gëzon fëmijët e kryeqytetit me event special për ta në sheshin ‘Zahir Pajaziti’

Max Travel
Nesër fillon Max Fest 2022

Nesër fillon Max Fest 2022

Max Travel
Kanë mbetur edhe 7 ditë deri në Max Fest 2022

Kanë mbetur edhe 7 ditë deri në Max Fest 2022

Max Travel
Edicioni i dytë i MAX Fest në Prishtinë

Edicioni i dytë i MAX Fest në Prishtinë

Max Travel
Max Fest rikthehet me edicionin e dytë në Prishtinë

Max Fest rikthehet me edicionin e dytë në Prishtinë

Max Travel
Max Travel u kërkon falje klientëve për shtyrjen e fluturimit dhe u premton rimbursin për ushqim e hotel

Max Travel u kërkon falje klientëve për shtyrjen e fluturimit dhe u premton rimbursin për ushqim e hotel

Max Travel