LAJMI I FUNDIT:
Driton Gajraku

Driton Gajraku

172 Artikuj

A janë zvogëluar shpresat e Kosovës për kualifikim në Euro 2024? Analizë për situatën në Grupin I

A janë zvogëluar shpresat e Kosovës për kualifikim në Euro 2024? Analizë për situatën në Grupin I

Driton Gajraku
Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Driton Gajraku
Çfarë ka ndodhur me klubet kur Cristiano Ronaldo është larguar

Çfarë ka ndodhur me klubet kur Cristiano Ronaldo është larguar

Driton Gajraku
Çfarë e pret Cristiano Ronaldon me kalimin te Al Nassr

Çfarë e pret Cristiano Ronaldon me kalimin te Al Nassr

Driton Gajraku
Nga problemet në fëmijëri, ushtrimet, dietat dhe gjithçka tjetër – si arriti Messi të bëhej mbret i futbollit botëror

Nga problemet në fëmijëri, ushtrimet, dietat dhe gjithçka tjetër – si arriti Messi të bëhej mbret i futbollit botëror

Driton Gajraku
Messi ende nuk është më i miri i të gjitha kohërave – legjendat që janë para tij

Messi ende nuk është më i miri i të gjitha kohërave – legjendat që janë para tij

Driton Gajraku
Messi është apoteoza: Ai barazoi Maradonën në Olimpin e perëndive

Messi është apoteoza: Ai barazoi Maradonën në Olimpin e perëndive

Driton Gajraku
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Driton Gajraku
Messi konfirmohet si MBRETI i futbollit botëror – Argjentina triumfon me penallti ndaj Francës

Messi konfirmohet si MBRETI i futbollit botëror – Argjentina triumfon me penallti ndaj Francës

Driton Gajraku
Një dashuri për birrën dhe cigaren, një obsesion pas NFT-ve dhe një festë e frymëzuar nga një foto virale me dy gra – Brozovic është mjeshtri i mesfushës së Kroacisë

Një dashuri për birrën dhe cigaren, një obsesion pas NFT-ve dhe një festë e frymëzuar nga një foto virale me dy gra – Brozovic është mjeshtri i mesfushës së Kroacisë

Driton Gajraku
Tri përballjet e zjarrta që pritet ta dominojnë duelin Argjentinë – Kroaci

Tri përballjet e zjarrta që pritet ta dominojnë duelin Argjentinë – Kroaci

Driton Gajraku
Parashikohet se si mund të luajnë sonte Argjentina dhe Kroacia dhe rezultati i ndeshjes

Parashikohet se si mund të luajnë sonte Argjentina dhe Kroacia dhe rezultati i ndeshjes

Driton Gajraku
Trazohet Bashkimi Evropian nga skandali korruptiv i katër zyrtarëve që dyshohet se kanë marrë para dhe dhurata nga Katari për organizimin e Botërorit

Trazohet Bashkimi Evropian nga skandali korruptiv i katër zyrtarëve që dyshohet se kanë marrë para dhe dhurata nga Katari për organizimin e Botërorit

Driton Gajraku
Si mund të duket formacioni i Anglisë në Botërorin e vitit 2026

Si mund të duket formacioni i Anglisë në Botërorin e vitit 2026

Driton Gajraku
Një psikolog sqaron se si filloi të tensionohej situata mes Argjentinës dhe Holandës dhe vazhdoi edhe në tunel

Një psikolog sqaron se si filloi të tensionohej situata mes Argjentinës dhe Holandës dhe vazhdoi edhe në tunel

Driton Gajraku
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Driton Gajraku
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në 1/8 e finales në “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në 1/8 e finales në “Katar 2022”

Driton Gajraku
Mbappe-Messi: Kampionati Botëror në Katar ‘mbanë’ shkronjën M

Mbappe-Messi: Kampionati Botëror në Katar ‘mbanë’ shkronjën M

Driton Gajraku
Mesazhi i Taulant Xhakës për Granitin para ndeshjes Zvicër-Serbi

Mesazhi i Taulant Xhakës për Granitin para ndeshjes Zvicër-Serbi

Driton Gajraku
A do të bie Juventusi në Serie B, çfarë do të ndodhë me klubin pas dorëheqjes se krerëve, paga e Ronaldos dhe detajet të tjera

A do të bie Juventusi në Serie B, çfarë do të ndodhë me klubin pas dorëheqjes se krerëve, paga e Ronaldos dhe detajet të tjera

Driton Gajraku
Hakan Sukur, legjenda e Turqisë që shënoi golin më të shpejtë në histori të Kampionatit Botëror

Hakan Sukur, legjenda e Turqisë që shënoi golin më të shpejtë në histori të Kampionatit Botëror

Driton Gajraku
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Driton Gajraku
“Mallkimi” i Kampionatit Botëror: A do të jetë Franca viktima e radhës?

“Mallkimi” i Kampionatit Botëror: A do të jetë Franca viktima e radhës?

Driton Gajraku
Listat e përfaqësueseve pjesëmarrëse në Kampionatin Botëror – emrat e lojtarëve të ftuar, por pritet të ketë ndryshime

Listat e përfaqësueseve pjesëmarrëse në Kampionatin Botëror – emrat e lojtarëve të ftuar, por pritet të ketë ndryshime

Driton Gajraku