LAJMI I FUNDIT:
Stevan Jovetic

Stevan Jovetic

70 Artikuj

Info

Stevan Jovetic është futbollist malazez i lindur më 2 nëntor 1989.

Sevilla nuk e dëshiron, Jovetic kthehet te Interi

Sevilla nuk e dëshiron, Jovetic kthehet te Interi

La Liga
Jovetic shënon gol të ‘çmendur’ ndaj Armenisë pas asistimit perfekt të Beqirajt (Video)

Jovetic shënon gol të ‘çmendur’ ndaj Armenisë pas asistimit perfekt të Beqirajt (Video)

Përfaqësueset
“Jovetic kushton 13 milionë euro”

“Jovetic kushton 13 milionë euro”

La Liga
Real Madrid 4-1 Sevilla, notat e lojtarëve (Foto)

Real Madrid 4-1 Sevilla, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Reali nënshtron Sevillan në kërkim të titullit (Video)

Reali nënshtron Sevillan në kërkim të titullit (Video)

La Liga
Sevilla ngushton epërsinë e Realit, shënon Jovetic (Video)

Sevilla ngushton epërsinë e Realit, shënon Jovetic (Video)

La Liga
Barcelona 3-0 Sevilla, notat e lojtarëve (Foto)

Barcelona 3-0 Sevilla, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Atë që Jovetic nuk arriti ta bëjë te Interi për 31 ndeshje te Sevilla e bëri për gjashtë (Video)

Atë që Jovetic nuk arriti ta bëjë te Interi për 31 ndeshje te Sevilla e bëri për gjashtë (Video)

La Liga
Real Madridi ishte arsyeja që Jovetic iu bashkua Sevillës

Real Madridi ishte arsyeja që Jovetic iu bashkua Sevillës

La Liga
Top 10 transferimet më të mira në La Liga gjatë janarit, lëvizje të zgjuara nga Sevilla

Top 10 transferimet më të mira në La Liga gjatë janarit, lëvizje të zgjuara nga Sevilla

La Liga
Këto janë top-10 transferimet e afatit kalimtar të janarit (Foto)

Këto janë top-10 transferimet e afatit kalimtar të janarit (Foto)

Ndërkombëtare
Pesë ditët që e rikthyen Joveticin në skenën e futbollit (Foto/Video)

Pesë ditët që e rikthyen Joveticin në skenën e futbollit (Foto/Video)

La Liga
Reali humb nga Sevillas, por mbetët në krye (Video)

Reali humb nga Sevillas, por mbetët në krye (Video)

La Liga
Jovetic debuton te Sevilla me një supergol ndaj Realit (Video)

Jovetic debuton te Sevilla me një supergol ndaj Realit (Video)

La Liga
Zyrtare: Jovetic largohet nga Interi, i bashkohet Sevillas (Foto)

Zyrtare: Jovetic largohet nga Interi, i bashkohet Sevillas (Foto)

La Liga
Jovetic-Sevilla, shifrat e transferimit të mundshëm

Jovetic-Sevilla, shifrat e transferimit të mundshëm

La Liga
Interi gjobit Jovetiçin para se të transferohet te Sevilla

Interi gjobit Jovetiçin para se të transferohet te Sevilla

Serie A
Jovetic shpreson të transferohet te Sevilla

Jovetic shpreson të transferohet te Sevilla

Serie A
Sevilla afër Joveticit

Sevilla afër Joveticit

Serie A
Sampaoli: E dua këtë lojtar të Interit

Sampaoli: E dua këtë lojtar të Interit

La Liga
Jovetic largohet nga Interi, tandem me sulmuesin kosovar

Jovetic largohet nga Interi, tandem me sulmuesin kosovar

Bundesliga
Jovetic drejt gjigantit turk

Jovetic drejt gjigantit turk

Serie A
Jovetic kërkohet nga skuadra e madhe spanjolle

Jovetic kërkohet nga skuadra e madhe spanjolle

Serie A
Interi dhe Fiorentina mendojnë një shkëmbim interesant

Interi dhe Fiorentina mendojnë një shkëmbim interesant

Serie A