LAJMI I FUNDIT:

Pesë ditët që e rikthyen Joveticin në skenën e futbollit (Foto/Video)

Pesë ditët që e rikthyen Joveticin në skenën e futbollit (Foto/Video)

Stevan Jovetic duket një lojtar i rilindur te Sevilla.

Reklama

Sulmuesi malazez ka mahnitur të gjithë te klubi spanjoll, në vetëm pesë ditë te Los Rojiblancos, ai ka bërë më shumë se te Interi gjatë sezonit 2016/17.

Më poshtë keni aventurën pesë dite të çmendur të Jovetic:

10 janar: I bashkohet Sevillas

12 janar: Shënon në debutim në Kupën e Mbretit ndaj Realit në barazimit 3-3

15 janar: Shënon golin e fitores dhe i jep fund rekordit të Realit 40 ndeshje pa humbje.

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Jurgen Klopp ka vendosur t’i dhurojë numrin 10 transferimit të tyre të madh

Jurgen Klopp ka vendosur t’i dhurojë numrin 10 transferimit të tyre të madh

Premier League
Messi konfirmon largimin nga PSG

Messi konfirmon largimin nga PSG

Ligue 1
Tifozët e Man Utd tronditën kur e kuptojnë koston e transferimit të Garnachos nga Atletico Madridi

Tifozët e Man Utd tronditën kur e kuptojnë koston e transferimit të Garnachos nga Atletico Madridi

Premier League
Ai mori afërsisht 600 mijë euro për katër ndeshje dhe e rrëzoi ekipin e tij në një kategori më poshtë – “Big Sam” theu edhe rekordin e vitit 2016

Ai mori afërsisht 600 mijë euro për katër ndeshje dhe e rrëzoi ekipin e tij në një kategori më poshtë – “Big Sam” theu edhe rekordin e vitit 2016

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester City 2-1 Manchester United

Notat e lojtarëve: Manchester City 2-1 Manchester United

Premier League
Bellingham do të kalojë te Real Madridi për një shumë më të ulët se sa është raportuar

Bellingham do të kalojë te Real Madridi për një shumë më të ulët se sa është raportuar

Premier League
Kalo në kategori