LAJMI I FUNDIT:
Stevan Jovetic

Stevan Jovetic

70 Artikuj

Info

Stevan Jovetic është futbollist malazez i lindur më 2 nëntor 1989.

Pogba dhe Lukaku drejt rikthimit në Serie A – shtatë emra të mëdhenj që u rikthyen në Itali pas aventurave në Evropë

Pogba dhe Lukaku drejt rikthimit në Serie A – shtatë emra të mëdhenj që u rikthyen në Itali pas aventurave në Evropë

Serie A
Formacioni më i mirë në Bundesliga me blerjet e afatit kalimtar veror – emra si Malen, Sabitzer dhe Silva në 11-shen startuese

Formacioni më i mirë në Bundesliga me blerjet e afatit kalimtar veror – emra si Malen, Sabitzer dhe Silva në 11-shen startuese

Bundesliga
Rikthim për t’u harruar, Van Dijk turpërohet me një driblim brilant nga Jovetic

Rikthim për t’u harruar, Van Dijk turpërohet me një driblim brilant nga Jovetic

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë me lojtarët të cilëve u kanë skaduar kontratat

Formacioni më i mirë me lojtarët të cilëve u kanë skaduar kontratat

Ndërkombëtare
Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Ndërkombëtare
Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Premier League
Prapaskenat e ndeshjes Mali i Zi – Kosovë: Tifozët me bileta VIP, hilja e Aro Muriqit, përjashtimi i menaxherit të Kosovës dhe presioni i Savicevicit te gjyqtarët

Prapaskenat e ndeshjes Mali i Zi – Kosovë: Tifozët me bileta VIP, hilja e Aro Muriqit, përjashtimi i menaxherit të Kosovës dhe presioni i Savicevicit te gjyqtarët

Përfaqësuesja e Kosovës
Mali i Zi me dy mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Kosovës

Mali i Zi me dy mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Ligue 1
Jovetic falënderon të gjithë te Interi: Krenar që kam veshur fanellën zikaltër

Jovetic falënderon të gjithë te Interi: Krenar që kam veshur fanellën zikaltër

Serie A
Zyrtare: Jovetic lojtar i Monacos

Zyrtare: Jovetic lojtar i Monacos

Ligue 1
Jovetic shfaqet me numrin 10 te Monaco, Mbappe drejt largimit (Foto)

Jovetic shfaqet me numrin 10 te Monaco, Mbappe drejt largimit (Foto)

Ligue 1
Monaco i futet garës për Joveticin

Monaco i futet garës për Joveticin

Ligue 1
Jovetic drejt transferimit në Turqi

Jovetic drejt transferimit në Turqi

Serie A
Interi do takohet me agjentin e Jovetic e Perisic

Interi do takohet me agjentin e Jovetic e Perisic

Serie A
Interi i miqësoreve: Fiton edhe ndaj Villarrealit, mos humbisni golin e Joveticit (Video)

Interi i miqësoreve: Fiton edhe ndaj Villarrealit, mos humbisni golin e Joveticit (Video)

Ndërkombëtare
Gjiganti francez përgatit ofertën për Joveticin

Gjiganti francez përgatit ofertën për Joveticin

Ligue 1
Interi triumfon ndaj Chelseat (Video)

Interi triumfon ndaj Chelseat (Video)

Ndërkombëtare
Interi mposht Lyonin me golin e Joveticit (Video)

Interi mposht Lyonin me golin e Joveticit (Video)

Ndërkombëtare
Ausilio: Jovetic e Perisic nuk shkojnë askund

Ausilio: Jovetic e Perisic nuk shkojnë askund

Serie A
Jovetic mund të rikthehet te Sevilla

Jovetic mund të rikthehet te Sevilla

La Liga
Roma mendon për Joveticin

Roma mendon për Joveticin

Serie A
Jovetic drejt kthimit në Serie A, Roma është vënë pas tij

Jovetic drejt kthimit në Serie A, Roma është vënë pas tij

Serie A
​Jovetic kthehet te Interi

​Jovetic kthehet te Interi

Serie A