LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Jovetic lojtar i Monacos

Zyrtare: Jovetic lojtar i Monacos

Monaco ka kompletuar transferimin e Stevan Joveticit nga Interi.

Reklama

Klubi i principatës nga jugu i Francës ka konfirmuar transferimin më të ri në faqen zyrtare.

Lajmet e fundit nga transferimet
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga transferimet

Jovetic do ta ketë numrin 10 te Monaco dhe do të zëvëndësojë Kylian Mbappen i cili pritet të nënshkruaj për PSG-në.

Jovetic ka nënshrkuar për katër vjet me klubin nga Ligue 1. /Telegrafi/