LAJMI I FUNDIT:

Interi do takohet me agjentin e Jovetic e Perisic

Interi do takohet me agjentin e Jovetic e Perisic

Në pasditen e së martës është aranzhuar një takim mes agjentit Fali Ramadanit dhe Interit.

Reklama

Tema e takimit do të jetë e ardhmja e Stevan Jovetic dhe Ivan Perisic.

Për të fundit do jetë vetëm formalitet, kurse për të parin do definohen gjëra thelbësore.

Për ish-anësorin e Fiorentinës ka shfaqur interesim Sampdoria, Sevilla, Valencia dhe Newcastle.

Çmimi i Jovetic është rreth 15 milionë euro. /Telegrafi/