LAJMI I FUNDIT:
Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

902 Artikuj

Conte patjetër e do Griezmannin te Chelsea

Conte patjetër e do Griezmannin te Chelsea

Premier League
Griezmann në radarin e Chelseat

Griezmann në radarin e Chelseat

Premier League
Conte çmend anglezët me formacionin dhe blerjet

Conte çmend anglezët me formacionin dhe blerjet

Premier League
Gjiganti evropian ofertë të ‘çmendur’ për Griezmannin

Gjiganti evropian ofertë të ‘çmendur’ për Griezmannin

Ligue 1
80 milionë euro për Griezmann

80 milionë euro për Griezmann

Ligue 1
Zidane lëvdon Griezmannin

Zidane lëvdon Griezmannin

Përfaqësueset
Griezmann i lumtur me kualifikimin e Atleticos

Griezmann i lumtur me kualifikimin e Atleticos

Liga e Kampionëve
Lojtari i ndeshjes jep sinjal se Atletico mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Lojtari i ndeshjes jep sinjal se Atletico mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Barca shkon në shtëpi, në gjysmëfinale kualifikohet Atletico (Video)

Barca shkon në shtëpi, në gjysmëfinale kualifikohet Atletico (Video)

Liga e Kampionëve
Pas lojës fantastike, Atletico arrin te goli (Video)

Pas lojës fantastike, Atletico arrin te goli (Video)

Liga e Kampionëve
Griezmann: Kartoni i kuq na vështirësoi shumë punët

Griezmann: Kartoni i kuq na vështirësoi shumë punët

Liga e Kampionëve
Griezmann: Benzema është i rëndësishëm

Griezmann: Benzema është i rëndësishëm

La Liga
Griezmann thyen heshtjen, flet për të ardhmen e tij

Griezmann thyen heshtjen, flet për të ardhmen e tij

La Liga
Dy gjigantët anglez në garë për Griezmannin

Dy gjigantët anglez në garë për Griezmannin

Futboll