LAJMI I FUNDIT:

eSports - Faqja 67

Lajm i hidhur për lojtarët e video-lojës “Free Fire”

Lajm i hidhur për lojtarët e video-lojës “Free Fire”

eSports
Një super reagim nga Juanflatroo – katër vrasje në raundin e rëndësishëm gjatë finales në Esea

Një super reagim nga Juanflatroo – katër vrasje në raundin e rëndësishëm gjatë finales në Esea

eSports
Turneu miliona dollarësh në video-lojën Fortnite, marrin pjesë garues nga e mbarë bota

Turneu miliona dollarësh në video-lojën Fortnite, marrin pjesë garues nga e mbarë bota

eSports
Top pesë profesionistët më të paguar të video-lojërave në botë

Top pesë profesionistët më të paguar të video-lojërave në botë

eSports
Bad News Eagles fitojnë ESEA CASH CUP, ftohen në turneun me shpërblim 180 mijë dollarë

Bad News Eagles fitojnë ESEA CASH CUP, ftohen në turneun me shpërblim 180 mijë dollarë

eSports
Khabib rikthehet për tu ndeshur, por kësaj radhe në një ndeshje virtuale në Metaverse

Khabib rikthehet për tu ndeshur, por kësaj radhe në një ndeshje virtuale në Metaverse

eSports
Ribashkimi i ish-lojtarëve të BLINK – rikthehen me një emër të përkohshëm dhe renditje të papritur

Ribashkimi i ish-lojtarëve të BLINK – rikthehen me një emër të përkohshëm dhe renditje të papritur

eSports
Po realizohet dëshira e komunitetit shqiptar në CS:GO, ish-lojtarët e BLINK po ribashkohen

Po realizohet dëshira e komunitetit shqiptar në CS:GO, ish-lojtarët e BLINK po ribashkohen

eSports
Flatron “juanflatroo” Halimi njofton zyrtarisht largimin nga ekipi BLINK në CS:GO

Flatron “juanflatroo” Halimi njofton zyrtarisht largimin nga ekipi BLINK në CS:GO

eSports
Ekipi Blink pëson rënie të madhe në ranglistën botërore të CS:GO

Ekipi Blink pëson rënie të madhe në ranglistën botërore të CS:GO

eSports
Ekskluzive! Gjirafa sot mban mbledhje për të diskutuar situatën e ekipit BLINK

Ekskluzive! Gjirafa sot mban mbledhje për të diskutuar situatën e ekipit BLINK

eSports
Mësohet cila është super ekipa nga Kosova që është formuar për t’i arritur majat në CS:GO

Mësohet cila është super ekipa nga Kosova që është formuar për t’i arritur majat në CS:GO

eSports
Pas largimit të dy lojtarëve, BLINK me dy humbje radhazi në CS:GO

Pas largimit të dy lojtarëve, BLINK me dy humbje radhazi në CS:GO

eSports
S1mple lojtari më i mirë në CS:GO për vitin 2021 sipas HLTV

S1mple lojtari më i mirë në CS:GO për vitin 2021 sipas HLTV

eSports
Sener1 dhe rigoN largohen nga Blink, ky i fundit thyen heshtjen me një keshillë për të gjithë

Sener1 dhe rigoN largohen nga Blink, ky i fundit thyen heshtjen me një keshillë për të gjithë

Lavdim Pireva
Lojtari shqiptar, rigoN e eliminon me thikë lojtarin më të fortë në botë në CS:GO

Lojtari shqiptar, rigoN e eliminon me thikë lojtarin më të fortë në botë në CS:GO

eSports
Ekipi shqiptar ‘BLINK’ shënon rritje rekorde – futet në top 30-shën e ekipeve më të forta në botë për CS:GO

Ekipi shqiptar ‘BLINK’ shënon rritje rekorde – futet në top 30-shën e ekipeve më të forta në botë për CS:GO

eSports
Kosova në Dota 2 nuk e arrin finalen, por fiton medaljen e bronztë në Izrael

Kosova në Dota 2 nuk e arrin finalen, por fiton medaljen e bronztë në Izrael

eSports
Kosova mposhtet nga Çekia në gjysmëfinalen e Dota 2, por ka ende mundësi të bëhet finaliste nga kategoria ‘lower-bracket’

Kosova mposhtet nga Çekia në gjysmëfinalen e Dota 2, por ka ende mundësi të bëhet finaliste nga kategoria ‘lower-bracket’

eSports
Kosova fiton lojën e parë në Dota 2 kundër Republikës Çeke – një hap drejt finales

Kosova fiton lojën e parë në Dota 2 kundër Republikës Çeke – një hap drejt finales

eSports
Kosova eliminohet nga turneu i CS:GO – mposhtet nga Ukraina

Kosova eliminohet nga turneu i CS:GO – mposhtet nga Ukraina

eSports
Kosova në Dota 2 siguron medalje në turneun “IESF World Championship 2021”, mposht Hungarinë

Kosova në Dota 2 siguron medalje në turneun “IESF World Championship 2021”, mposht Hungarinë

eSports
Kosova mposhtet nga Maqedonia e Veriut në CS:GO – ka ende mundësi në kategorinë e ulët

Kosova mposhtet nga Maqedonia e Veriut në CS:GO – ka ende mundësi në kategorinë e ulët

eSports
Kosova e fillon me fitore fazën finale në Dota2, mposht Guatemalën

Kosova e fillon me fitore fazën finale në Dota2, mposht Guatemalën

eSports