LAJMI I FUNDIT:

Komunat

Funksionalizohet E-Kiosku në Mitrovicën e Veriut

Funksionalizohet E-Kiosku në Mitrovicën e Veriut

Komunat
Në Ditën Botërore të Mjedisit, AL TRADE mbjell fidanë në qytetin e Drenasit

Në Ditën Botërore të Mjedisit, AL TRADE mbjell fidanë në qytetin e Drenasit

Komunat
Opozita në Prishtinë thërret seancë të jashtëzakonshme, kërkon shkarkimin e aksionarëve në ndërmarrjet publike

Opozita në Prishtinë thërret seancë të jashtëzakonshme, kërkon shkarkimin e aksionarëve në ndërmarrjet publike

Komunat
BE: Puna e gjykatave të komunikohet në mënyrë më proaktive

BE: Puna e gjykatave të komunikohet në mënyrë më proaktive

Komunat
Sot mbyllen për qarkullim dy rrugë në Prishtinë – policia jep detaje

Sot mbyllen për qarkullim dy rrugë në Prishtinë – policia jep detaje

Komunat
​Me aktivitete të shumta, mbahet Festivali i Pranverës në Prishtinë

​Me aktivitete të shumta, mbahet Festivali i Pranverës në Prishtinë

Komunat
VV prishi koalicionin me PDK-në në Gjilan, Haziri: LDK do të jetë opozitë agresive

VV prishi koalicionin me PDK-në në Gjilan, Haziri: LDK do të jetë opozitë agresive

Komunat
Prishet koalicioni i VV-së me PDK-në në Gjilan, Hyseni tregon arsyen

Prishet koalicioni i VV-së me PDK-në në Gjilan, Hyseni tregon arsyen

Komunat
Sulmohet taksi me të cilën po udhëtonte ekipi i REL-it

Sulmohet taksi me të cilën po udhëtonte ekipi i REL-it

Komunat
Hovenier: SHBA-ja i ka dy kërkesa për Kosovën

Hovenier: SHBA-ja i ka dy kërkesa për Kosovën

Komunat
Rrugë e prishur dhe me gropa, ankohen banorët e fshatit Bivolak të Vushtrrisë

Rrugë e prishur dhe me gropa, ankohen banorët e fshatit Bivolak të Vushtrrisë

Komunat
Keqpërdori pozitën zyrtare, ​arrestohet ish zyrtari i gjendjes civile në Komunën e Gjakovës

Keqpërdori pozitën zyrtare, ​arrestohet ish zyrtari i gjendjes civile në Komunën e Gjakovës

Komunat
Obiliq, rregullohet problemi me gropa dhe ndriçim publik

Obiliq, rregullohet problemi me gropa dhe ndriçim publik

Komunat
Muja viziton kryetarin e ri të Mitrovicës së veriut: Shërbimi për çdo qytetar do të jetë përkushtimi i tij

Muja viziton kryetarin e ri të Mitrovicës së veriut: Shërbimi për çdo qytetar do të jetë përkushtimi i tij

Komunat
Ariu dyndet në fshat, befasohen banorët e Blaçit në Dragash

Ariu dyndet në fshat, befasohen banorët e Blaçit në Dragash

Komunat
Qytetarët ankohen për një rrugë të pashtruar në Ferizaj

Qytetarët ankohen për një rrugë të pashtruar në Ferizaj

Komunat
A ua hap telefonin ministri Murati kryetarëve të komunave, flet Alban Hyseni nga radhët e LVV-së

A ua hap telefonin ministri Murati kryetarëve të komunave, flet Alban Hyseni nga radhët e LVV-së

Komunat
Komunat e Kosovës me shtatë kërkesa për Qeverinë  

Komunat e Kosovës me shtatë kërkesa për Qeverinë  

Komunat
Për dy ditë ndalohet qarkullimi i transportit publik dhe automjeteve taxi në sheshin “Xhorxh Bush”

Për dy ditë ndalohet qarkullimi i transportit publik dhe automjeteve taxi në sheshin “Xhorxh Bush”

Komunat
Kryeqytetit i shtohen pesë shkolla të reja – do të ndërtohen në pesë lagje

Kryeqytetit i shtohen pesë shkolla të reja – do të ndërtohen në pesë lagje

Komunat
Ministri Krasniqi takoi kryetarët e rinj të katër komunave në veri

Ministri Krasniqi takoi kryetarët e rinj të katër komunave në veri

Komunat
Zgjerimi i rrjetit të ngrohjes – në fundjavë mbyllen disa rrugë në Prishtinë

Zgjerimi i rrjetit të ngrohjes – në fundjavë mbyllen disa rrugë në Prishtinë

Komunat
Deçani lidh Pejën e Gjakovën në rrugën me katër korsi – pamje nga ndryshimi mahnitës pas zgjerimit të rrugës

Deçani lidh Pejën e Gjakovën në rrugën me katër korsi – pamje nga ndryshimi mahnitës pas zgjerimit të rrugës

Komunat
Deputeti Dreshaj: Gjendje jo e mirë e rrugës Pejë-Rugovë, Qeveria të veprojë urgjent

Deputeti Dreshaj: Gjendje jo e mirë e rrugës Pejë-Rugovë, Qeveria të veprojë urgjent

Komunat