LAJMI I FUNDIT:

Heidi Baci

151 Artikuj

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Yjet
Heidi Baci bëhet nostalgjike – publikon një fotografi nga fëmijëria

Heidi Baci bëhet nostalgjike – publikon një fotografi nga fëmijëria

Yjet
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Yjet
Romeo Veshaj për Heidin: Falë Big Brother kam një super vajzë në krahë

Romeo Veshaj për Heidin: Falë Big Brother kam një super vajzë në krahë

Yjet
“Shoqëria u ndje e tradhtuar” – Heidi Baci tregon se çfarë i ndodhi pasi përkrahu Shqipërinë në Euro 2024, e jo Italinë

“Shoqëria u ndje e tradhtuar” – Heidi Baci tregon se çfarë i ndodhi pasi përkrahu Shqipërinë në Euro 2024, e jo Italinë

Yjet
Një dasmë së shpejti mes Heidit dhe Romeos? Ish-banorja e BBVA: Kemi takuar familjarët, por nuk varet nga unë

Një dasmë së shpejti mes Heidit dhe Romeos? Ish-banorja e BBVA: Kemi takuar familjarët, por nuk varet nga unë

Yjet
“Dashuroj gjithçka që jemi ne” – Heidi Baci i thur poezi Romeo Veshajt

“Dashuroj gjithçka që jemi ne” – Heidi Baci i thur poezi Romeo Veshajt

Yjet
Heidi dhe Romeo sjellin pamje nga pushimet e tyre në Shqipëri

Heidi dhe Romeo sjellin pamje nga pushimet e tyre në Shqipëri

Yjet
Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Yjet
Romeo dhe Heidi nuk i ndahen njëri-tjetrit, udhëtojnë së bashku në Milano

Romeo dhe Heidi nuk i ndahen njëri-tjetrit, udhëtojnë së bashku në Milano

Yjet
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Yjet
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Yjet
Massimiliano Varrese jep intervistën e parë në Shqipëri, flet për Heidin dhe pyetet për lidhjen e saj të re në BBVA

Massimiliano Varrese jep intervistën e parë në Shqipëri, flet për Heidin dhe pyetet për lidhjen e saj të re në BBVA

Po Flitet
“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Yjet
Heidi dhe Romeo shfaqen më të dashuruar e kurrë në një video nga koncerti i Alban Skenderajt

Heidi dhe Romeo shfaqen më të dashuruar e kurrë në një video nga koncerti i Alban Skenderajt

Yjet
Nuk e ndiqte në Instagram – Heidi thyen heshtjen dhe tregon për raportin me Bora Zemanin

Nuk e ndiqte në Instagram – Heidi thyen heshtjen dhe tregon për raportin me Bora Zemanin

Yjet
Heidi flet për lidhjen me Romeon jashtë shtëpisë së Big Brother: Po ecën shumë mirë, është diçka e re

Heidi flet për lidhjen me Romeon jashtë shtëpisë së Big Brother: Po ecën shumë mirë, është diçka e re

Yjet
Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Yjet
Heidi dhe Romeo po shijojnë lidhjen jashtë shtëpisë së BBVA, publikojnë fotografi nga xhakuzi

Heidi dhe Romeo po shijojnë lidhjen jashtë shtëpisë së BBVA, publikojnë fotografi nga xhakuzi

Yjet
“Ke marrë vëmendje sepse ke qenë e dashura e Romeos” – Rike Roçi me tone të ashpra ndaj Heidit

“Ke marrë vëmendje sepse ke qenë e dashura e Romeos” – Rike Roçi me tone të ashpra ndaj Heidit

Yjet
‘Bëhet i gjallë” – Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

‘Bëhet i gjallë” – Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Yjet
Do ta lë Italinë për shkak të Romeos – Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos – Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Yjet
Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Yjet
Hatërmbetje me produksionin? – Vëllezërit Veshaj mungojnë në festën pas spektaklit

Hatërmbetje me produksionin? – Vëllezërit Veshaj mungojnë në festën pas spektaklit

Yjet


mob5