LAJMI I FUNDIT:
E Enjëte - Moti momental Moti sponsorizohet nga Hipp

Moti në Tetovë

clearsky_day 28°
Era 1m/s - 2.65
Lagështia 48.2%
Reshjet 0mm
10 ditët e ardhëshme
E Enjëte 20/06 partlycloudy_day
Pjesërisht me re
34 22
E Premtë 21/06 partlycloudy_day
Pjesërisht me re
35 21
E Shtunë 22/06 clearsky_day
Kthjellet
35 22
E Dielë 23/06 clearsky_day
Kthjellet
31 23
E Hënë 24/06 clearsky_day
Kthjellet
32 22
E Martë 25/06 clearsky_day
Kthjellet
32 21
E Mërkure 26/06 clearsky_day
Kthjellet
32 21
E Enjëte 27/06 partlycloudy_day
Pjesërisht me re
32 21
E Premtë 28/06 clearsky_day
Kthjellet
33 20

Lajme

Protestat e dhunshme ndaj KFOR-it në Zveçan, arrestohet një serb i kërkuar nga policia

Protestat e dhunshme ndaj KFOR-it në Zveçan, arrestohet një serb i kërkuar nga policia

Lajme
Shqiptari shpallet në kërkim në Turqi, akuzohet për “fyerje të Islamit”

Shqiptari shpallet në kërkim në Turqi, akuzohet për “fyerje të Islamit”

Lajme
Kurti takon bashkatdhetarët në Hamburg, diskuton për zhvillimet në Kosovë dhe mbështetjen për diasporën

Kurti takon bashkatdhetarët në Hamburg, diskuton për zhvillimet në Kosovë dhe mbështetjen për diasporën

Lajme
Kurti viziton Portin e Hamburgut, i kërkon Gjermanisë skanerë me rreze X për ta rritur sigurinë në kufijtë e Kosovës

Kurti viziton Portin e Hamburgut, i kërkon Gjermanisë skanerë me rreze X për ta rritur sigurinë në kufijtë e Kosovës

Lajme
Kurti takohet me Plenkoviqin gjatë pushimit të pjesës së parë mes Shqipërisë e Kroacisë

Kurti takohet me Plenkoviqin gjatë pushimit të pjesës së parë mes Shqipërisë e Kroacisë

Lajme
Borrell rekomandon heqjen e masave të BE-së ndaj Kosovës

Borrell rekomandon heqjen e masave të BE-së ndaj Kosovës

Lajme
Kalo në kategori
Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Kronika e Zezë
Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Kronika e Zezë
Djali në Pejë shtyn babanë dhe e rrëzon shkallëve, vëllezërit përleshen në Suharekë - rastet e dhunës në familje të raportuara në Polici

Djali në Pejë shtyn babanë dhe e rrëzon shkallëve, vëllezërit përleshen në Suharekë - rastet e dhunës në familje të raportuara në Polici

Kronika e Zezë
Gruaja në Mitrovicë sulmohet fizikisht nga bashkëshorti, i dyshuari më pas e gërvishtë edhe me thikë

Gruaja në Mitrovicë sulmohet fizikisht nga bashkëshorti, i dyshuari më pas e gërvishtë edhe me thikë

Kronika e Zezë
Sulm fizik në Kaçanik, lëndohet një person

Sulm fizik në Kaçanik, lëndohet një person

Kronika e Zezë
I jep 10 euro ryshfet një zyrtari policor në këmbim për të kaluar kufirin në Vërmicë, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

I jep 10 euro ryshfet një zyrtari policor në këmbim për të kaluar kufirin në Vërmicë, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Kronika e Zezë
Kalo në kategori
Megaoperacion anti-kanabis në Shkodër, asgjësohen mbi gjashtë mijë bimë narkotike

Megaoperacion anti-kanabis në Shkodër, asgjësohen mbi gjashtë mijë bimë narkotike

Lajme
Vendoset lëndë plasëse në automjetin e policit në Shkodër

Vendoset lëndë plasëse në automjetin e policit në Shkodër

Lajme
Arjeta Puca, sipërmarrësja që prodhoi makinën e parë të blinduar ushtarake në Shqipëri

Arjeta Puca, sipërmarrësja që prodhoi makinën e parë të blinduar ushtarake në Shqipëri

Lajme
1.8 milionë euro pasuri, pamjet e makinave luksoze që iu sekuestruan të riut në Fier

1.8 milionë euro pasuri, pamjet e makinave luksoze që iu sekuestruan të riut në Fier

Lajme
Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së grupimit të Sali Berishës

Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së grupimit të Sali Berishës

Lajme
Mendimi krijues, nxënësit shqiptar renditen në vend të fundit në raportin e PISA-s

Mendimi krijues, nxënësit shqiptar renditen në vend të fundit në raportin e PISA-s

Lajme
Kalo në kategori
Sondazhi i fundit ka treguar se fëmijët në RMV kalojnë shumë kohë në internet

Sondazhi i fundit ka treguar se fëmijët në RMV kalojnë shumë kohë në internet

Lajme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Lajme
Zaev: Mickoski të mos gabojë me Marrëveshjen e Prespës, ajo do të shkatërrojë perspektivën evropiane për qytetarët

Zaev: Mickoski të mos gabojë me Marrëveshjen e Prespës, ajo do të shkatërrojë perspektivën evropiane për qytetarët

Lajme
Mungojnë ngjarjet kulturore në Tetovë

Mungojnë ngjarjet kulturore në Tetovë

Lajme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Lajme
Një automjet godet shinat hekurudhore, dy persona të lënduar në Maqedoni

Një automjet godet shinat hekurudhore, dy persona të lënduar në Maqedoni

Lajme
Kalo në kategori