LAJMI I FUNDIT:

Kur e kaluara takon modernen, kështu do të dukeshin legjendat e klubeve evropiane me fanellat moderne (Foto)

Kur e kaluara takon modernen, kështu do të dukeshin legjendat e klubeve evropiane me fanellat moderne (Foto)

E keni pyetur vetën si se do të dukeshin Roy Keane dhe Paul Pogba së bashku në mesfushën e Manchester Unitedit?

Reklama

Sa gola do të shënonin Alessandro Del Piero dhe Gonzalo Higuain, apo fenomeni Ronaldo dhe Mauro Icardi së bashku në një sezon. A do ishte Romario anëtari i katër i MSN?

Duke u mos e zgjatur më shumë, më poshtë keni disa fotografi se di do të dukeshin disa nga legjendat me fanellat moderne të klubeve të tyre:

Patrick Vieira – Arsenal

Ronaldo – Inter

Andriy Shevchenko – AC Milan

Jay-Jay Okocha – PSG

Romario – Barcelona

Raul – Real Madrid

Alessandro Del Piero – Juventus

Roy Keane – Man Utd

Diego Maradona – Napoli

Lothar Matthaus – Bayern Munich

Steven Gerrard – Liverpool

Pablo Aimar – Valencia

Deco – Porto

Rui Costa – Benfica

Juninho Paulista – Lyon

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Ligue 1
Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga
Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Premier League
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Kalo në kategori