LAJMI I FUNDIT:
Steven Gerrard

Steven Gerrard

260 Artikuj

Lista me 11 trajnerët më të paguar në botë – më i paguari në La Liga, i fundit në listën nga Liga Premier

Lista me 11 trajnerët më të paguar në botë – më i paguari në La Liga, i fundit në listën nga Liga Premier

Ndërkombëtare
Xabi Alonso dhe pesë kandidatët e tjerë për të marr drejtimin e Liverpoolit, kush janë më të pëlqyerit

Xabi Alonso dhe pesë kandidatët e tjerë për të marr drejtimin e Liverpoolit, kush janë më të pëlqyerit

Premier League
Gerrard synon nënshkrimin e trefishtë në Ligën Premier

Gerrard synon nënshkrimin e trefishtë në Ligën Premier

Ligat tjera
Gary Neville zbulon reagimin e Steven Gerrard kur i kërkoi të largohej nga Liverpooli për te Man Utd

Gary Neville zbulon reagimin e Steven Gerrard kur i kërkoi të largohej nga Liverpooli për te Man Utd

Premier League
“Salah më i miri i Liverpoolit në histori, Gerrard nuk e fitoi kurrë titullin” – ish futbollisti anglez zgjedh egjiptianin

“Salah më i miri i Liverpoolit në histori, Gerrard nuk e fitoi kurrë titullin” – ish futbollisti anglez zgjedh egjiptianin

Premier League
Steven Gerrard ka thënë se lojtari që dështoi te Liverpooli ishte më i mirë se Lionel Messi

Steven Gerrard ka thënë se lojtari që dështoi te Liverpooli ishte më i mirë se Lionel Messi

Ndërkombëtare
Gerrardit nuk po ia do as në Arabi, tifozët shpërthejnë kundër tij

Gerrardit nuk po ia do as në Arabi, tifozët shpërthejnë kundër tij

Ligat tjera
Statistikat tregojnë se vetëm një legjendë e Liverpoolit performoi më mirë se Salah kundër Evertonit

Statistikat tregojnë se vetëm një legjendë e Liverpoolit performoi më mirë se Salah kundër Evertonit

Premier League
Ish-ylli i Manchester United i bashkohet Gerrardit në Arabinë Saudite

Ish-ylli i Manchester United i bashkohet Gerrardit në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Scholes u pyet nëse ishte më i mirë se Gerrard, ai më në fund e ka zgjidhur debatin

Scholes u pyet nëse ishte më i mirë se Gerrard, ai më në fund e ka zgjidhur debatin

Premier League
Reagimi i pabesueshëm i Gerrard ndaj lojtarëve të tij të Al-Ettifaq që festojnë dy fitore radhazi

Reagimi i pabesueshëm i Gerrard ndaj lojtarëve të tij të Al-Ettifaq që festojnë dy fitore radhazi

Ligat tjera
Steven Gerrard i dërgon mesazh urimi për ditëlindje djalit të shefit të kartelit irlandez të drogës, i cili thuhet se është në lidhje me vajzën e tij

Steven Gerrard i dërgon mesazh urimi për ditëlindje djalit të shefit të kartelit irlandez të drogës, i cili thuhet se është në lidhje me vajzën e tij

Yjet
Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Premier League
Trajnerët më të paguar në botë – Steven Gerrard i katërti në listë

Trajnerët më të paguar në botë – Steven Gerrard i katërti në listë

Ndërkombëtare
Legjenda e Liverpoolit në hall: Mungesa e komunikimit i sjellë probleme Steven Gerrardit në Arabinë Saudite

Legjenda e Liverpoolit në hall: Mungesa e komunikimit i sjellë probleme Steven Gerrardit në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Gerrard dëshiron dy transferime të mëdha pas emërimit te Al Ettifaq

Gerrard dëshiron dy transferime të mëdha pas emërimit te Al Ettifaq

Ligat tjera
Zyrtare: Gerrard trajner i Al Ettifaq në Arabinë Saudite

Zyrtare: Gerrard trajner i Al Ettifaq në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Jack Wilshere emëron pesë bashkëlojtarët më të mirë – nuk ka vend për Mesut Ozil 

Jack Wilshere emëron pesë bashkëlojtarët më të mirë – nuk ka vend për Mesut Ozil 

Premier League
Arsyeja e veçantë përse Szoboszlai zgjodhi numrin 8 te Liverpooli

Arsyeja e veçantë përse Szoboszlai zgjodhi numrin 8 te Liverpooli

Premier League
Shkoi në Arabi për të nënshkruar kontratën, por Gerrard zbulon kushtin e çuditshëm të klubit arab dhe refuzoi ofertën e tyre

Shkoi në Arabi për të nënshkruar kontratën, por Gerrard zbulon kushtin e çuditshëm të klubit arab dhe refuzoi ofertën e tyre

Premier League
Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Premier League
Gerrard zbulon emrat e dy lojtarëve të Anglisë që ai ‘shtirej’ sikurse i pëlqenin

Gerrard zbulon emrat e dy lojtarëve të Anglisë që ai ‘shtirej’ sikurse i pëlqenin

Ndërkombëtare
Gerrard i ashpër me Milanin për paraqitjen e tyre në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Gerrard i ashpër me Milanin për paraqitjen e tyre në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Gerrard konfirmon se mori një ofertë emocionuese pas shkarkimit nga Aston Villa, por e refuzoi

Gerrard konfirmon se mori një ofertë emocionuese pas shkarkimit nga Aston Villa, por e refuzoi

Ndërkombëtare