Liria tashmë me lojëra shpërblyese josh tifozët

Liria po përgatitet për ndeshjen me Trepçën ’89. Bordi i klubit mbajti mbledhjen e rregullt, ku analizoi fillimin e stinorit dhe përgatitjet në vazhdim.

Gjithashtu, u kërkua që të ngritët niveli i disiplinës tek futbollistët që llogaridhënia të jetë në funksion të ngritjes së cilësisë dhe rezultateve.

U diskutua edhe për ndeshjen e radhës, të javës së 19-të të cilën Liria në fundjavë e zhvillon me Trepçën ’89. Me këtë rast u kërkua mobilizim i shtuar për këtë ndeshje.

Bordi i Lirisë ka planifikuar që nga tash e tutje të ketë edhe lojë shpërblyese për tifozët që blejnë bileta. Kështu, këtë herë do të startohet me telefona të mençur. Tërheqja e fituesve, do të bëhet në pushimin e 45-minutshit të parë.

Tifozët që blejnë biletë, duhet të ruajnë kuponin me numrin serik, për të qenë në konkurrencë për lojën shpërblyese. Ky takim luhet të shtunën nga ora 13:30.

Shqiptarët dhe serbët u përleshën në qendër të Gelsenkirchen

UEFA hap procedurë disiplinore ndaj Shqipërisë pas ndeshjes me Italinë

Kombëtarja e Shqipërisë

"Chiesa dhe Barella mund të luanin edhe në 2006-tën, Dimarcon do ta zëvendësoja menjëherë" - Totti flet pas ndeshjes me Shqipërinë

Incident në Gjermani, policia qëllon një person i cili kërcënoi tifozët me sopatë

Përzgjedhësi i Holandës, Ronald Koeman, neveriti tifozët e futbollit pasi u kap duke futur gishtin nga hunda në gojë

Real Madridi fut në listën e dëshirave sensacionin e Serie A  - ai kushton 30 milionë euro

Real Madridi fut në listën e dëshirave sensacionin e Serie A - ai kushton 30 milionë euro