LAJMI I FUNDIT:

Mozzik i kundërpërgjigjet Noizyt pasi e akuzoi se ka blerë 700 mijë ndjekës

Mozzik i kundërpërgjigjet Noizyt pasi e akuzoi se ka blerë 700 mijë ndjekës

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, ironizoi ditë më parë me Mozzikun pasi arriti 2.1 milionë ndjekës në Instagram.

Reklama

Ai bëri disa postime në rrjete sociale, nëpërmjet të cilave e ka akuzuar reperin ferizajas se i ka blerë ato.

Krijuesi i hitit “Jena mbretër” madje iu drejtua artistëve të rinj që ta ndjekin shembullin e Mozzikut, të mos harxhojnë lekë në këngë dhe videoklipe, por të blejnë ndjekës.

Foto: Screenshot/Instagram

“Unë do e them se njerëzit nuk ma marrin për të madhe se fundja fundit të vërtetën e thashë, Mozziku ka blerë 700 mijë ndjekës, kjo është për artistët e rinj nuk keni pse harxhoni para në videoklipe dhe të bëni këngë nga 2-3 mijë euro apo 20 mijë euro klipi se ndoshta nuk iu ec kënga. Më mirë investoni 5 mijë euro në ndjekës se ju për ndjekës e bëni dhe investoni aty dhe bëhesh VIP”, ka thënë Rigels Rajku (emri i vërtetë) në një video.

Nga ana tjetër, Gramos Aliu (emri i plotë) duket se i është përgjigjur Noizyt me një postim në Instagram.

Noizy ironizon Mozzikun pasi ai arriti mbi dy milionë ndjekës në Instagram, thotë se i ka të blerë
Lexo po ashtu Noizy ironizon Mozzikun pasi ai arriti mbi dy milionë ndjekës në Instagram, thotë se i ka të blerë

“Nuk më plas për idiotësira”, kanë qenë fjalët e tij.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Theksojmë që numri i ndjekësve të Mozzikut ndryshoi nga 1.2 milion në 1.9 milion për një kohë të shkurtër.

Dyshja e estradës veç tjerash kanë bashkë edhe një këngë të titulluar “Bonjour Madame”. /Telegrafi/<


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori