LAJMI I FUNDIT:

Noizy ironizon Mozzikun pasi ai arriti mbi dy milionë ndjekës në Instagram, thotë se i ka të blerë

Noizy ironizon Mozzikun pasi ai arriti mbi dy milionë ndjekës në Instagram, thotë se i ka të blerë

Reperi i njohur, Mozzik krahas një karriere të suksesshme në muzikë është edhe një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Reklama

Reperi nga Ferizaj së fundmi ka arritur 2.1 milionë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, duke u bërë kështu rap-artisi më i ndjekur shqiptar në këtë platformë.

Por, menjëherë pas kësaj ka qenë reperi tjetër nga Shqipëria, Noizy ai që ka ironizuar këtë arritje të Mozzikut.

Foto: YouTube

Në një video që është bërë virale në rrjetin TikTok, Noizy përqesh Mozzikun duke e akuzuar se ka blerë ndjekës.

Noizy paralajmëron albumin “Alpha”, publikohet më 7 prill
Lexo po ashtu Noizy paralajmëron albumin “Alpha”, publikohet më 7 prill

“Unë do e them se njerëzit nuk ma marrin për të madhe, se fundja fundit të vërtetën thash, Mozziku ka blerë 700 mijë followers, kjo është për artistët e rinj nuk keni pse harxhoni para në videoklipi dhe të bëni këngë nga 2-3 mijë euro apo 20 mijë euro klipi se ndoshta nuk iu ec kënga më mirë investoni 5 mijë euro në followers se ju për followers e bëni dhe investoni aty dhe bëhesh VIP”, dëgjohet duke thënë Noizy.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Mbetet të shihet nëse Mozzik do të reagoj ndaj kësaj deklarate të reperi me të cilin dikur edhe kishte bashkëpunuar.

Dyshja kohë më parë lansuan duetin “Bonjour Madame” që u prit mirë dhe kishte një sukses të madh, por pas kësaj ata shkëputen raportet me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Fifi rrëzohet gjatë provave të

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

Magazina
Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Magazina
Kalo në kategori