LAJMI I FUNDIT:

Noizy paralajmëron albumin “Alpha”, publikohet më 7 prill

Noizy paralajmëron albumin “Alpha”, publikohet më 7 prill

Pritjes së fansave të reperit nga Shqipëria, Noizy po iu vjen fundit.

Reklama

Prej kohësh rap-artisti kishte paralajmëruar albumin e ri, të cilin tashmë e ka finalizuar dhe ka një datë lansimin.

Së fundmi, reperi ka publikuar kopertinën e albumit ku edhe zbulohen disa rreth detaje rreth këngëve dhe bashkëpunimeve të përfshira.

Foto: Noizy/Instagram

Albumi përbëhet nga gjithsej 22 këngë dhe krahas këngëve solo ka edhe bashkëpunime me disa emra të njohur si Yll Limani, MC Kresha, Varrosi, Elvana Gjata, Buta, Stine e të tjerë.

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Ndërkohë, në postimi Noizy ka zbuluar se albumi I tij më I ri pritet të publikohet më 7 prill.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

“Kopertina zyrtare e albumit Alpha, 7 prill, shihni detajet. Doja të falënderoja të gjithë miqtë që ndan kohen të punojmë bashkë këtë kryevepër”, ka shkruar reperi në postimi.

Megjithatë krahas punës për albumin, Noizy gjatë kësaj periudhe po vazhdon të jetë i angazhuar edhe me mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të "Netët e Klipit Shqiptar"

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Kalo në kategori