LAJMI I FUNDIT:

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Të premten e 17 marsit mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Pesë finalistët Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa dhe Artani janë në garë për të fituar çmimin prej 200 mijë eurosh.

Ndërsa po afron koha e shpalljes së fituesit miqtë e famshëm të finalistave kanë treguar edhe një herë përkrahjeb e tyre.

Foto: Noizy/Instagram

Kështu ka vepruar edhe reperi nga Shqipëria, Noizy i cili ka kërkuar mbështetje për mikun dhe kolegun e tij, Stresin.

Stresi i habitur nga veprimet e Xhulit ndaj Vedatit: Nuk e kuptoj pse ia ka puthur këmbët, nuk do ta bënte askush
Lexo po ashtu Stresi i habitur nga veprimet e Xhulit ndaj Vedatit: Nuk e kuptoj pse ia ka puthur këmbët, nuk do ta bënte askush

Autori i “100 kile” ka postuar në imazh të Stresit në InstaStory teksa ka kërkuara nga fansat e tij që ta votojnë.

Foto: Noizy/Instagram

“Votoni për Stresin”, ka shkruar Noizy në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, theksojmë që pas vitesh mosmarrëveshje me njëri-tjetrin, vitin që lamë pas dyshja e reperëve arritën të bëjnë paqe dhe sot gëzojnë një shoqëri dhe raporte të mira bashkë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kalo në kategori