LAJMI I FUNDIT:

Cllevio flet për herë të parë me Stresin pas pajtimit me Noizyn, pas hatërmbetjeve rikthehet shoqëria e vjetër mes tyre

Cllevio flet për herë të parë me Stresin pas pajtimit me Noizyn, pas hatërmbetjeve rikthehet shoqëria e vjetër mes tyre

Reperët Cllevio dhe Noizy kanë qenë ndër emrat më të përfolur të mediave online gjatë këtyre ditëve.

Reklama

Dyshja më në fund vendosën të bëjnë paqe me njëri-tjetrin, pasi kishin kaluar kohë duke u sharë e ofenduar publikisht.

Ishte fillimisht Cllevio ai i cili zgjati dorën e pajtimit, duke i kërkuar falje Noizyt publikisht përmes një vide-lidhje direkte në rrjetin social Instagram.

Pas muajsh rivalitet - Noizy dhe Cllevion më në fund bëjnë paqe, pasi ky i fundit kërkoi falje publikisht
Lexo po ashtu Pas muajsh rivalitet - Noizy dhe Cllevion më në fund bëjnë paqe, pasi ky i fundit kërkoi falje publikisht

Dhe reperi Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik si Noizy e pranoi faljen e tij, ndonëse nuk shprehi besim të plotë.

Gjatë kohës që këta të dy ishin në armiqësi, Cllevio kishte prishur miqësinë edhe me shokun e tij të fëmijërisë, Stresin, pasi ky i fundit (njashtu dikur rival i Noizyt), ishte pajtuar me të vitin e kaluar.

Pas ndreqjes së raporteve me Noizyn, Cllevio publikon këngën e re - përmend shumë nga femrat e estradës në të
Lexo po ashtu Pas ndreqjes së raporteve me Noizyn, Cllevio publikon këngën e re - përmend shumë nga femrat e estradës në të

Kaq mjaftoi që fansat e Cllevios ta akuzonin Stresin për “tradhti”, ndërkohë që ky i fundit qëndroi në heshtje sa i përket konfliktit Noizy-Cllevio.

Por mesa duket, tani gjithçka ka mbaruar dhe Stresi me Cllevion kanë rikthyer sërish miqësinë e dikurshme.

Këtë ata e bën të ditur përmes një bisede të gjatë që zhvilluan me njëri-tjetrin në Instagram.

Po të njëjtët më pas publikuan një fotografi të përbashkët në InstaStory, ku shihej se ishin takuar në një grup miqsh. /Telegrafi/

Foto: Stresi/Cllevio/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori