LAJMI I FUNDIT:

Pas ndreqjes së raporteve me Noizyn, Cllevio publikon këngën e re – përmend shumë nga femrat e estradës në të

Pas ndreqjes së raporteve me Noizyn, Cllevio publikon këngën e re – përmend shumë nga femrat e estradës në të

Reperi Cllevio ka qenë shumë i përfolur gjatë këtyre ditëve në mediat rozë.

Reklama

Kjo pasi ai së fundmi vendosi të bëjë paqe me rvialin e tij, reperin Noizy, me të cilin prej kohësh janë sharë e ofenduar publikisht.

Përmes një video ‘live’ në Instagram, rap-artisti emri i vërtetë i së cilit është Kleviol Ahmeti, i kërkoi falje Noizyt duke theksuar se dëshiron të ulë gjakrat me të.

Pas muajsh rivalitet - Noizy dhe Cllevion më në fund bëjnë paqe, pasi ky i fundit kërkoi falje publikisht
Lexo po ashtu Pas muajsh rivalitet - Noizy dhe Cllevion më në fund bëjnë paqe, pasi ky i fundit kërkoi falje publikisht

E teksa paqeruajtja mes tyre erdhi, duket se në të njëjtën kohë, Cllevio vendosi që të prezantojë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale edhe këngën e tij më të re.

Bëhet fjalë për një këngë ende të pa titull, por që brenda saj përmenden emra të shumtë femrash nga estrada.

Bora Zemani, Dhurata Dora, Enca e Zaimina Vasjari janë vetëm disa nga personazhet që Cllevio citon në këngën e tij të re.

Kënga u prezantua fillimisht gjatë lidhjes direkte në Instagram, por më pas u shpërnda edhe nga vet reperi në të gjithë rrjetet sociale. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori