Vazhdon shkëlqimi i Andi Zeqirit, tjetër gol me fanellën e Baselit

Andi Zeqiri ka vazhduar me gola me fanellën e Baselit.

Në kuadër të Ligës së Konferencës, skuadra zvicerane po përballen me ekipin sllovak Slovan Bratislava.

Pas 45 minutave të para Baseli është në epërsi 2-1, derisa golin e dytë e realizoi sulmuesi kosovar.

Reprezentuesi zviceran shënoi në minutën e 40-të për t’i dhënë epërsinë Baselit.

Për 23-vjeçarin ky ishte goli i 13-të këtë edicion me fanellën e Baselit, derisa ka edhe dy asistime në 33 ndeshje. /Telegrafi/

Inzaghi gëzon tifozët e Interit me transfeirmin e ri: Po, ai ka nënshkruar me ne

"Mjekët më thanë se së shpejti do të vdes", Ish-portieri gjerman tregon sëmundjen e rëndë me të cilën po përballet

Xavi me deklaratë absurde: Ishim superiorë këtë edicion ndaj Gironës dhe Real Madridit

Chelsea me ofertë të parefuzueshme për Napolin, para dhe një yll për Victor Osimhen

Skuadrat që përfitojnë më shumë nga fanellat e tyre – askush nuk mund të mposhtë numrin 1