Dy modelet më të bukura në botë Alessandra Ambrosio dhe Adriana Lima kanë sjell së fundmi një fotosesion ‘të nxehtë”.

Ato kanë pozuar të zhveshura thuajse tërësisht para aparatit, për të sjell doto “të çmendura”.

Alessandra Ambrosio shfaqet atraktive në setin e ri fotografik

Ambrosio është shfaqur vetëm në të brendshme, teksa ka vënë në pah fizikun e saj të shkëlqyer.

Ndërkohë, të njëjtën gjë pritet ta bëjë edhe Adriana Lima për “Victoria Secret”, fotografitë e së cilës janë realizuar, por nuk janë publikuar ende.

Ajo mahnit me linjat, gjersa të njëjtën gjë pritet të bëjë edhe modelja tjetër e njohur, Adriana Lima

Të dy super modelet nuk kanë hezituar të shfaqin trupin e tyre për linjën “Obsessed”.

Fansat janë mahnitur nga imazhet e para të Alessias, e cila duket shumë atraktive në setin e ri, gjersa presin me pa durim fotografitë nga Adriana. /Telegrafi/