LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora publikon fotografi me veshje tradicionale

Vera Ora publikon fotografi me veshje tradicionale
(Foto: Instagram/ritaora/veraora)

Rita Ora tërhoqi vëmendjen e opinionin ndërkombëtar me veshjen e përzgjedhur në videoklipin e këngës “Bang”.

Reklama

Shqiptarja e famshme në xhirimet e videos muzikore të bashkëpunimit me Imanbek, kishte zgjedhur veshje tradicionale, të cilat u përfolën shumë në media.

Me po këtë përzgjedhje, Rita e kishte uruar edhe përvjetorin e 13-të të Pavarësisë së Kosovës.

(Fotomontazh: Instagram/ritaora)

Ndërsa kësaj radhe, nëna e saj, Vera Ora, ka zgjedhur të publikojë disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar me veshje tradicionale.

Vera Ora: Rita është superyll por në familje s'ka dallime, ajo bën pune shtëpie - lan enët dhe pastron shtëpinë
Lexo po ashtu Vera Ora: Rita është superyll por në familje s'ka dallime, ajo bën pune shtëpie - lan enët dhe pastron shtëpinë
(Foto: Instagram/veraora)

“Tradicionalja më përshtatet mirë, faleminderit”, ka shkruar Vera në përshkrim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kalo në kategori