Pas angazhimeve të shumta gjatë verës, reperja Rina Balaj duket se më në fund ka gjetur pak kohë pushime.

Ajo ka publikuar së fundmi një video mjaft atraktive për ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqet duke shëtitur në plazh.

View this post on Instagram

Splash

A post shared by RINA (@balajrina) on Aug 30, 2019 at 7:48am PDT

Teksa xhirohet nga prapa, Rina vë në pah figurën e saj trupore, në veçanti të pasmet atraktive.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

E veshur në bikini dhe teksa ende përmes gurëve, reperja nga Istogu ngacmoi imagjinatën e fansave të saj përmes kësaj videoje.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by RINA (@balajrina) on Aug 30, 2019 at 9:54am PDT

Vëmendje të madhe së fundmi ka marrë edhe ndryshimi i saj i ri në pamje, pas ndryshimit të flokëve në ngjyrën blu të hapur.

Ajo është shquar gjithmonë për ndryshime të tilla të guximshme, teksa thuajse përgjatë gjithë verës ka rrëmbyer vëmendjen me flokët e saj të kuqe të ndezura. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🦋 @arber_bytyqi_mua

A post shared by RINA (@balajrina) on Aug 13, 2019 at 3:57am PDT