LAJMI I FUNDIT:

Në orët e vona – Santiana shihet duke i bërë masazh dhe duke e ledhatuar në fundshpinë Bucin

Në orët e vona – Santiana shihet duke i bërë masazh dhe duke e ledhatuar në fundshpinë Bucin

Santiana Maloku dhe Ylli Dervishi janë shndërruar në emrat më të përfolur në Big Brother VIP Kosova 2.

Kjo në bazë të disa videove që kanë qarkulluar në rrjete sociale, ndonëse ata janë shprehur miq të mirë.

Buci u pa duke ia prekur të pasmet bukuroshes nga Gjakova, teksa po qëndronin në një kolltuk në oborr.

Foto: Screenshot/X

Kjo u bë virale gjithandej në internet për faktin se të dy jashtë janë të lidhur.

Lumbardhi e puth Albyn në qafë, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë
Lexo po ashtu Lumbardhi e puth Albyn në qafë, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë

E së fundmi në orët e vona, kur ata shkuan për të fjetur, u pa Santi duke i bërë masazh në fundshpinë.

Foto: Screenshot/X

Ajo e ledhatoi dhe i bëri masazh, përkundër se këto pamje po shihen në një mënyrë tjetër nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Sidoqoftë, pritet të shihet se çfarë do të thonë nëse këto pamje do të diskutohen në spektakël. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori