LAJMI I FUNDIT:

Lumbardhi e puth Albyn në qafë, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë

Lumbardhi e puth Albyn në qafë, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë

Lumbardhi Salihu duket se tani po shpreh një pëlqim për banoren tjetër të Big Brother VIP Kosova 2, Alby the Goat.

Ata kanë qëndruar së fundmi vetëm në oborrin e shtëpisë më të famshme në Kosovë, në krahët e njëri-tjetrit.

Ai i ka thënë Albyt se “sot jam ndjerë shumë keq pa ty, sikur me humb dikë që e dua nga zemra”.

Foto: Screenshot/YouTube

“Jam ndjerë shumë keq pa ty, sikur me humb dikë që e dua nga zemra, sikur dashuri. Kam menduar sikur me gjet dashurinë”, u shpreh ai.

Si filloi përplasja mes Ganisë dhe Lumbardhit? Publikohet materiali që tregon gjithçka
Lexo po ashtu Si filloi përplasja mes Ganisë dhe Lumbardhit? Publikohet materiali që tregon gjithçka

Banorja nga ana tjetër u emocionua dhe në një moment mori puthje në qafë nga Lumi.

Foto: Screenshot/YouTube

Pritet të shihet nëse mes tyre do të ketë diçka më shumë se miqësi, pasi Lumbardhi më parë shprehu pëlqim edhe për Alba Vukajn.

Deri më tani, në Big Brother VIP Kosova 2 nuk është krijuar asnjë çift, veç Adrit e Ilirjanës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori