LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian mbulohet me një pallto të madhe të kuqe dhe tregon flokët e saj të reja bionde, gjatë një daljeje në Miami

Kim Kardashian mbulohet me një pallto të madhe të kuqe dhe tregon flokët e saj të reja bionde, gjatë një daljeje në Miami

Kim Kardashian tregoi flokët e saj të reja bionde, teksa doli në Malibu të premten.

Themeluesja e “SKIMS”, 43 vjeçe, shfaqi ndjenjën e saj të patëmetë të stilit me një pallto të kuqe tepër të madhe, geta dhe stileto të zeza.


Ajo kishte aksesorë dhe flokët e saj biondë të sapolyer ishin të stiluar me valëzime të lira dhe të futura në jakën e palltos së saj, shkruan DailyMail.

Kim nuk është e panjohur për t’u bërë bionde, dhe veçanërisht debutoi flokë platini në fillim të këtij viti në shkurt dhe gjithashtu zbardhi flokët e saj për MET Gala 2022 ndërsa kishte veshur fustanin ikonik të Marilyn Monroe.

Dalja e saj e fundit vjen menjëherë pasi ylli i The Kardashians u largua në Uashington DC në fillim të kësaj jave të enjten.

Biznesmenja u pa duke u ulur me Zëvendës Presidenten, Kamala Harris, për të zhvilluar një bisedë rreth reformës në drejtësinë penale.

Ajo u takua më parë me Presidentin e 45-të të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, kur ai ishte në detyrë për të falur të burgosurit, përfshirë Alice Marie Johnson. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori