LAJMI I FUNDIT:

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

Dyshja e Big Brother VIP Kosova 2, Ylli Dervishi dhe Santiana Maloku kanë tentuar të sqarohen sërish.

Ata u larguan nga pjesa tjetër e banorëve dhe diskutuan dhe situatave të ndodhura së fundmi dhe marrëdhënies së tyre.

Por, teksa po diskutonin mes tyre ka ndërhyrë edhe Gani Gërmia duke iu kundërvënë Bucit.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Ti je kokrra e dobsirës, je nivel u ulët, unë nuk kam një gjuhë ofenduese si tënden, bëjë kujdes në qasjen që e ki se tani unë preku atje ku të dhemb, ja ke nisur me të keq, përballu me të keq”, ka thënë Gani Gërmia.

“Dyfytyrësh, po frikësohesh me fol” - Azemi debaton ashpër me Blerandon
Lexo po ashtu “Dyfytyrësh, po frikësohesh me fol” - Azemi debaton ashpër me Blerandon

Ndërkohë, sa i përket raportit mes Santianës dhe Bucit, ky i fundit mbrëmë (e hënë) gjatë spektaklit i kërkoi falje banores nga Gjakova për mënyrës e si është sjellur ndaj saj.

Por, Santiana tha se nuk e pranon kërkim-faljen e tij dhe se tani e tutje do të jenë rival me njëri-tjetrin. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina

"Nuk jam shtatzënë, por çfarë është kjo?", Sara Hoxha bënë konfuz publikun me imazhin e saj të fundit në Instagram

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Kalo në kategori