LAJMI I FUNDIT:

“Dyfytyrësh, po frikësohesh me fol” – Azemi debaton ashpër me Blerandon

“Dyfytyrësh, po frikësohesh me fol” – Azemi debaton ashpër me Blerandon

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 janë kthyer ndër personat më të komentuar në media rozë.

Ata marrin vëmendje me pothuajse secilin veprim apo diskutim që bëjnë me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së famshme.

Së fundmi disa prej tyre kanë debatuar me tone të larta dhe e gjitha nisi rreth punëve të shtëpisë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Pas një debati mes Albës dhe banores së re, Erida edhe  Blerando dhe Azemi janë përplasur me njëri-tjetrin.

“A po tutesh me fol, njeriu i fundit je për me fol, dyfytyrësh, të kanë qit banorët në nominim se e kanë parë çfarë fytyre ke, se ti don me i bën njerëzit me vete dhe me i shfrytëzua, një herë me Bleron, pastaj me Bucin, Santianën dhe tani me Albën”, i tha Azemi-Blerandos.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Ndërsa, Blerando i tha se ai është më pak i preferuar nga publiku dhe se atë dhe të gjithë banorët e tjerë do t’i përshëndet kur të dalin jashtë.

“Me ty nuk merret askush, ti je më i pa preferuari nga publiku, të gjithëve nga jashtë do iu përshëndes, a e patë Monikën se si e kam përshëndetur, ashtu të gjithë do i përshëndes”, ka thënë Blerando.

Ndërkohë, kujtojmë që këtë javë të nominuar janë shtatë banorë: Alba, Azemi, Besi, Blerando, Ylli, Blero dhe Kaderi, njëri nga ta pritet të largohet të premten. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina

"Nuk jam shtatzënë, por çfarë është kjo?", Sara Hoxha bënë konfuz publikun me imazhin e saj të fundit në Instagram

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Kalo në kategori