LAJMI I FUNDIT:

Fifi të premten publikon këngën e re

Fifi të premten publikon këngën e re
Foto: Screenshot/Instagram
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ajo në një postim në rrjete sociale për fansat theksoi se ky projekt do të lansohet këtë të premte (29 shtator).


“Trëndafil blu, publikohet këtë të premte”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo vjen pas lajmit se do të jetë pjesë e spektaklit të famshëm, “Dancing With the Stars”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Fifi këtë vit vlen të ceket se ka qenë mjaft aktive me projekte muzikor, gjersa solli tri bashkëpunime.

“Pare” në bashkëpunim me Donjeta Morinën, “Unaza e Dashnisë” me Bes Kallakun dhe “Lali” me Young Zerkën.

Megjithatë, 29 vjeçarja ka qenë më pak aktive me koncerte, teksa akuzua organizatorët e klubeve që nuk e kishin ftuar për të performuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori