LAJMI I FUNDIT:
Filloreta Raçi Fifi

Filloreta Raçi Fifi

501 Artikuj

Info

E lindur më 31 mars të vitit 1994 në Herten të Gjermanisë, Filloreta Raçi e njohur artistikisht si Fifi, është një këngëtare e njohur me prejardhje nga Kosova, përkatësisht qyteti i Ferizajt.

Ajo e ka nisur rrugëtimin në muzikë duke marrë pjesë në spektakli talentesh si “Albanian Got Talent” dhe “The Voice of Albania”.

Shënon disa pjesëmarrje të suksesshme në festivalin e njohur “Kënga Magjike”, ku disa herë është renditur në tri vendet e para.

Disa nga këngët e saj më të njohura janë: “Marova”, “Zhurmë”, “Psikopatja jote” (bashkëpunim me MC Kreshën), “Akoma”, “Ninullë” e të tjera.

Fifi rrëzohet gjatë provave të “Dancing With The Stars”

Fifi rrëzohet gjatë provave të “Dancing With The Stars”

Yjet
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Yjet
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Trëndafil Blu”

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Trëndafil Blu”

Yjet
Fifi të premten publikon këngën e re

Fifi të premten publikon këngën e re

Muzikë
Fifi bëhet pjesë e “Dancing With The Stars Albania”

Fifi bëhet pjesë e “Dancing With The Stars Albania”

Yjet
Fifi flet për injorimin që ia bënë organizatorët e koncerteve këtë verë: Unë prapë i kam xhan sepse në fund të fundit kam ngrënë bukë prej tyre

Fifi flet për injorimin që ia bënë organizatorët e koncerteve këtë verë: Unë prapë i kam xhan sepse në fund të fundit kam ngrënë bukë prej tyre

Yjet
Fifi flet për raportet me Adrola Dushin: Unë nuk kam ndërhyrë e as prishur një marrëdhënie, e kam njohur Adisin vite më vonë

Fifi flet për raportet me Adrola Dushin: Unë nuk kam ndërhyrë e as prishur një marrëdhënie, e kam njohur Adisin vite më vonë

Yjet
Fifi flet hapur për periudhën gjatë dhe pas shtatzënisë: E krahasoja veten me të tjerët, tani jam në një pozitë më të mirë

Fifi flet hapur për periudhën gjatë dhe pas shtatzënisë: E krahasoja veten me të tjerët, tani jam në një pozitë më të mirë

Yjet
Fifi ndan një fotografi duke shkëmbyer puthje në buzë me Adisin: Të dua, të dua

Fifi ndan një fotografi duke shkëmbyer puthje në buzë me Adisin: Të dua, të dua

Yjet
Nuk është ftuar për të performuar nëpër klube, Fifi: Isha përgatit që të kem shumë punë këtë verë, por duket se nuk jam shumë ‘in’ në treg

Nuk është ftuar për të performuar nëpër klube, Fifi: Isha përgatit që të kem shumë punë këtë verë, por duket se nuk jam shumë ‘in’ në treg

Yjet
Ronela Hajati dhe Fifi thonë “Hajde shpirti” në këngën e re

Ronela Hajati dhe Fifi thonë “Hajde shpirti” në këngën e re

Muzikë
Bashkëpunimi i Fifit dhe Ronela Hajatit publikohet më 1 gusht

Bashkëpunimi i Fifit dhe Ronela Hajatit publikohet më 1 gusht

Muzikë
“Ta mbajmë apo jo”, Fifi zbulon se çfarë i tha Adisi kur mësoi për shtatzëninë

“Ta mbajmë apo jo”, Fifi zbulon se çfarë i tha Adisi kur mësoi për shtatzëninë

Yjet
Fifi paralajmëron këngën e re “Hajde shpirt”

Fifi paralajmëron këngën e re “Hajde shpirt”

Yjet
Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re “Lali”

Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re “Lali”

Muzikë
Fifi dhe Young Zerka paralajmërojnë një bashkëpunimin të ri

Fifi dhe Young Zerka paralajmërojnë një bashkëpunimin të ri

Muzikë
Fifi i drejtohet Adisit: Nga ty e mësova çfarë është dashuria

Fifi i drejtohet Adisit: Nga ty e mësova çfarë është dashuria

Yjet
Xhuli Nura kalon pushimet me Fifin dhe partnerin e saj, Adis Patushin

Xhuli Nura kalon pushimet me Fifin dhe partnerin e saj, Adis Patushin

Yjet
Fifi dhe Bes Kallaku publikojnë këngën e re “Unaza e Dashnisë”

Fifi dhe Bes Kallaku publikojnë këngën e re “Unaza e Dashnisë”

Muzikë
Nga studio muzikore, Ronela Hajati paralajmëron bashkëpunimin me Fifin

Nga studio muzikore, Ronela Hajati paralajmëron bashkëpunimin me Fifin

Muzikë
Fifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin

Fifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin

Yjet
Fifi: Njerëzit po bëjnë gjithçka për pak ndjekës dhe famë

Fifi: Njerëzit po bëjnë gjithçka për pak ndjekës dhe famë

Yjet
Fifi dhe Donjeta Morina vijnë me këngën e re “Pare”

Fifi dhe Donjeta Morina vijnë me këngën e re “Pare”

Muzikë
Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

Muzikë