Banorët festojnë 100 ditë brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Spektakli Big Brother VIP nisi më 1 tetor dhe që nga ajo kohë ka marr vëmendjen dhe është bërë ndër më të komentuarat.

Por, gjatë kësaj kohë ka patur shumë banorë që kanë hyrë në periudha të ndryshme, e disa të tjerë që janë larguar qoftë me eliminimin nga vota e publikut apo me vet kërkesën e atyre.

Ndërsa, në mesin e atyre qa janë sot, vetëm disa janë që kanë fillimi dhe sot kanë shënuar plotë 100 ditë nga dita kur kanë hyrë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Foto: Top Channel

Donald Veshaj, Ilir Shaqiri, Arjola Demiri, Beniada Nishani dhe Monika Lubojna janë pesë banorët që janë pjesë e BB VIP nga fillimi, teksa synojnë finalen e madhe që mbahet më 18 shkurt.

Foto: Top Channel

Sot banorët kanë qëndruar së bashku në oborrin e shtëpisë dhe së bashku kanë ngre dolli për të shënuar 100 ditshin e tyre të qëndrimit brenda.

Ndërkohë, kujtojmë që pas festës së ndërrimit të moteve në shtëpinë e BBV janë bërë pjesë edhe pesë banorë të rinj.

Foto: Top Channel

Ndryshe, sonte (e premte) pritet eliminimi i banorit të radhës nga tre të nominuarit e kësaj jave. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

VËMENDJE: Telegrafi.com ka sjell platformën më të re të komentimit - bëni RESET fjalëkalimin me emailin paraprak për të pasur qasje menjëherë

Platforma e re e komentimit përfshin shumë ndryshime dhe risi të cilat jua lehtësojnë shprehjen e mendimit mbi çështjet e ndryshme. Për të pasur qasje në historinë e llogarisë dhe komenteve tuaja të mëhershme, ju duhet ta bëni Reset fjalëkalimin me e-mailin e përdorur në llogarinë paraprake