LAJMI I FUNDIT:

“U ule aty si këlysh” – ashpërsohet debati ndërmjet Bucit dhe Santianës

“U ule aty si këlysh” – ashpërsohet debati ndërmjet Bucit dhe Santianës

Nata e mbrëmshe e spektaklit ishte përplot debate të tensionuara e supriza, pasi në shtëpi u shfaq klipi që tregonte afrimitetin e Santianës, e pas kësaj, në shtëpi hyri e dashura e Bucit.

Santiana është prekur shumë, pasi Buci sipas saj e kishte tradhtuar.

Ajo akuzon Bucin rëndë duke i thënë se ai kishte mundur ta shpjegonte që gjithçka mes tyre ishte pjesë e lojës.

Foto: Screenshot/YouTube

“A e di pse e bone ti atë gjest, për me i tregu Verones, kinse unë çohem prej vendi, e nuk e arsyetoj hiç, se kjo për mu është zero.” – shprehet tejet e acaruar Santiana.

Ajo më tutje vazhdon: “Mu me m’pasë ardhë burri jem, unë atë s’ta kisha bo, por kisha thanë, ky është Buci është shoku jem, unë këtu kam qenë për lojë bashkë me Bucin. U ule aty si klysh.”

Banorja vazhdon të shprehet rëndë ndaj Bucit duke e quajtur të pafytyrë, e duke i thënë që kurrë s’do t’ia bënte atë atij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori