LAJMI I FUNDIT:

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Atmosfera në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova është ngarkuar me tensione të reja pas një debati të ashpër mes dy prej banorëve, Azemit dhe Yllit, që duket se kanë shkuar përtej se një thjeshtë përplasjeje mendimesh.

Ngjarja e tensionuar filloi kur Azemi, i cili njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe paqartësia, hodhi një akuza të fortë kundrejt Yllit: “Mos më thuaj mua asgjë për femra kur vetë dridhesh”.

Komenti ishte i mjaftueshëm për të nxitur një përplasje verbale ku të dy palët nuk hezituan të shkëmbejnë fjalë të rënda.

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK
Lexo po ashtu “Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Ndërsa debati eskaloi, Ylli iu drejtua Azemit me disa fjalë të rënda.

“T’ka rreh babi shumë”, u shpreh Ylli, një fjalë që tërhoqi jo vetëm vëmendjen e Azemit por edhe të banorëve të tjerë të shtëpisë.

Ky koment shkaktoi reagime të ndryshme në shtëpi, ku shumë nga bashkëbanorët e tyre dëshmonin se nuk ishin në pajtim me mënyrën e Yllit të adresimit të çështjeve kaq delikate dhe personale. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina

"Nuk jam shtatzënë, por çfarë është kjo?", Sara Hoxha bënë konfuz publikun me imazhin e saj të fundit në Instagram

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Kalo në kategori