LAJMI I FUNDIT:

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Në Big Brother VIP Kosova, thuajse asnjë ditë nuk kalon pa incident apo diskutime të forta.

Këtë herë, dy banorë të njohur, Ylli dhe Adri, janë zënë në një përplasje mendimesh që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut.

Gjithçka filloi kur Adri, i njohur për qasjen e tij të drejtpërdrejtë, iu drejtua Yllit me një akuzë të rëndë: “Pse e prek njeriun në traumë”.

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte
Lexo po ashtu Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Komenti provokoi një debat të shpejtë dhe të ashpër midis të dyve, duke tensionuar atmosferën brenda shtëpisë.

Gjatë debatit ata kanë përmendur edhe gratë e tyre.

“Shko bërtiti gruas tënde se po fol palidhje”, i ka thënë Buci në një moment Adrit. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori