LAJMI I FUNDIT:

Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Këto ditë Shqipja ka kaluar ditë të tensionuara, pasi ajo u shpreh që kishte shumë ankth dhe këtë po ia shkaktonte Ganiu, i cili sipas saj po e ngacmonte seksualisht.

Shqipja nuk u ndal me debate, pasi ajo u fjalos edhe me Albën në oborr, duke e kritikuar për lojën dhe për takimin që kishte me motrën gjatë Prime-it.

Në një takim emocionues, Alba u surprizua nga vizita e motrës së saj, e cila pas një bisede të ngrohtë nuk mundi të përmbahej dhe i pëshpëriti diçka në vesh.

Shqipja dhe Ganiu përplasen sërish në lavanderi, pas akuzave për ngacmim seksual: ke për të dalë nga shtëpia duke qarë
Lexo po ashtu Shqipja dhe Ganiu përplasen sërish në lavanderi, pas akuzave për ngacmim seksual: ke për të dalë nga shtëpia duke qarë

Ky veprim nuk i shpëtoi Jonidës, e cila ndërhyri menjëherë për të rikujtuar se ky lloj komunikimi nuk lejohet, duke iu referuar rregullave strikte që ndalojnë ndikimin e jashtëm në dinamikat e banorëve brenda shtëpisë.

Përplasja arriti kulmin kur Shqipja, e cila nuk duket të ketë ruajtur ndonjë fjalë, i bëri të qartë Albës se si e shihte situatën: “Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top, dhe kanë përfituar nga ti.”
Vazhdoi duke lëshuar një koment të mprehtë për ndërhyrjen e motrës së Albës: “Edhe motra nga jashtë të tha, ke kujdes, ndrysho, se të kanë rrotullu.” /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori