LAJMI I FUNDIT:

Shqipja dhe Ganiu përplasen sërish në lavanderi, pas akuzave për ngacmim seksual: Ke për të dalë nga shtëpia duke qarë

Shqipja dhe Ganiu përplasen sërish në lavanderi, pas akuzave për ngacmim seksual: Ke për të dalë nga shtëpia duke qarë
Foto: Screenshot/YouTube

Lavanderia e shtëpisë së BBVK u bë skena e një debati të fortë mes Shqipes dhe Ganiut, pas përplasjes që kishin ata të dy aty, prapë dyshja kanë debatuar në të njëjtin vend.

Me zë të lartë dhe emocione të qarta, Shqipja shprehet: “Në lidhje me ty unë nuk provokohem, mua më ka kapë ankthi se ti ke tre ditë që vetëm pi, dhe të erren sytë.”

Duke iu referuar një sjelljeje të vazhdueshme nga Ganiu, e cila e ka bërë Shqipen të ndihet në ankth dhe në presion të vazhdueshëm.

Foto: Screenshot/YouTube

Ganiu, i cili ndihet i sfiduar, hedh poshtë akuzat dhe në një përpjekje për vetëmbrojtje pyet Shqipen: “A ma mshove ti, a ta mshova unë”, duke kërkuar të sqarojë incidentin që kishte ndodhur e që u tregua mbrëmë në Prime.

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë
Lexo po ashtu "Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Shqipja, pa hezituar, i jep një përgjigje të qartë dhe vendos të përshkruajë ngjarjen siç e ka përjetuar ajo: “Jo unë nuk ta mshova, qëllimi ka qenë vetëm të të lag, unë nuk provokohem nga asnjë këtu, ti më nxore pjesën e ankthit, dhe luajte me ankthin tim.”

Duke vazhduar me ton të vendosur, Shqipja paralajmëron Ganiun për pasojat e veprimeve të tij: “Dhe pavarësisht se une ty nuk do të ta kthej, do të ta kaloj këtë herë, ke për të dalë nga shtëpia duke qarë, dhe unë do të qesh. Dhe e di pse do të qesh, sepse ke për të përfunduar në traumë.” /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori