LAJMI I FUNDIT:

Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t’ia dërgojë një mesazh

Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t’ia dërgojë një mesazh

Pas gjithë atyre ngjarjeve të tensionuara për shkak të raportin mes Santianës dhe Bucit, e pasi i erdhi e dashura ta takojë, edhe Santianës iu kumtua një lajm.

Drejtuesja e këtij spektakli, Jonida, i jep një lajm jo fort të këndshëm Santianës.

“Për të qenë transparent deri në fund, gjithashtu edhe partneri yt ka pasur mundësinë që të shprehet dhe të japë mendimin e tij për të gjithë këtë histori.” – u shpreh fillimisht Jonida drejt Santianës.

Foto: Screenshot/YouTube

Më tutje ajo vazhdoi: “Dhe duke qëndruar në kokntakt me të, ai do të të dërgonte një letër ty, dhe deri dje ishte në rregull me këtë gjë, por sot ka ndryshuar mendje, dhe nuk e ka dërguar letrën më vjen keq, a ke diçka për të thënë, a ke diçka për të thënë?”

“Jo nuk kam çka me thanë” – ishte përgjigjja e Santianës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori