LAJMI I FUNDIT:

Santiana e nervozuar ndaj Bucit: Më tradhtove, unë ty nuk ta kisha bërë kurrë këtë

Santiana e nervozuar ndaj Bucit: Më tradhtove, unë ty nuk ta kisha bërë kurrë këtë
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Tensionet e brendshme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova kanë rezultuar në një përplasje të hapur mes dy banorëve, Santianës dhe Bucit, të cilët morën në dorë rastin për të diskutuar mbi ndryshimet e njëpasnjëshme në marrëdhënien e tyre.

Ngjarjet e fundit kanë lënë gjurmë dhe kanë bërë që Santiana të shprehë haptas zhgënjimin e saj nga veprimet e Bucit, të cilat i ka cilësuar si tradhti.

Gjatë një bisede të tensionuar, Santiana nuk kurseu fjalët për të treguar zhgënjimin që përjetoi ndaj Bucit.

“Ti më tradhtove Buc, unë nuk ta kisha bërë këtë gjë kurrë”, i tha ajo Bucit, duke nënkuptuar një pritje për një lloj lojaliteti që sipas saj nuk u respektua.

Ajo theksoi se i ishte dhënë mundësia Bucit të sqaronte gjërat me të fejuarën e tij, Veronën, dhe të bënte të qartë natyrën e marrëdhënies së tyre – por që kjo nuk ndodhi.

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal
Lexo po ashtu “E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Ndërsa Buci, nga ana e tij, u përpoq të arsyetonte veprimet e tij, duke u përpjekur të shpjegojë dhe të gjejë një bazë të përbashkët në mes të keqkuptimeve që kishin ndodhur.

Mirëpo, duke pasur parasysh thellësinë e ndjenjave dhe pritjet e thyera, duket se argumentet e tij nuk arritën të bindin Santianën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori