Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, shquhet për projektet e veçanta që sjell.

Meqë jemi në prag të verës, ajo ka bërë të ditur se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Njoftimin e ka bërë përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory, duke treguar se është koha t’i lë mënjanë vuajtjet në këngë.

Ronela Hajati (Foto: Instagram)

“Tradita e do që si çdo verë unë t’i lë mënjanë vuajtjet në këngë, dhe të bëj një material ‘pisllik’ që s’duhet ta dëgjojnë fëmijët dhe të përmbyset klubi. Faleminderit”, ka shkruar ajo.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Megjithatë, artistja e njohur nuk ka dhënë detaje më të hollësishme se kur dhe si do jetë kjo këngë e saj.

Ronela Hajati (Foto: Instagram)

“Gënjeshtar&Pare” mbetet kënga e fundit e lansuar nga Ronela, në të cilën ka përfshirë dy projekte në një.

Kjo u prit shumë mirë nga publiku dhe ka arritur të grumbullojë mbi 3.8 milionë klikime në platformën YouTube. /Telegrafi/