LAJMI I FUNDIT:

Nadal dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të fëmijës së parë

Nadal dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të fëmijës së parë
(Foto: Daily Mail)

Tenisti spanjoll, Rafael Nadal dhe bashkëshortja e tij, Maria Francisca Perello, janë në pritje të fëmijës së parë.

Lajmin e ka konfirmuar revista spanjolle, Hola, duke shpërndarë fotografi ekskluzive të çiftit në udhëtimit e tyre në Mallorca.


Në fotografitë, në të cilat Maria shfaqet me kostum larjeje, i shihet barku i fryrë duke i konfirmuar kështu thashethemet që qarkullojnë tash e një kohë.

Spekulimet kishin nisur gjatë turneut të Roland Garros, kur Nadal e forcoi veten në listën e tenistëve me 14 trofe në Roland Garros dhe 22 tituj Grand Slam.

Derisa ai kishte shkruar historinë, vëmendja ishte te bashkëshortja e tij 33 vjeçare që kishte ndryshuar stil duke nisur të vishte kombinime komode dhe të relaksuara, pulovra të gjera e fustane.

Çifti nuk e ka komentuar ende lajmin e lumtur që në përputhje me privatësinë që të dy preferojnë.

Nadal dhe Maria u takuan në vitin 2005 kur tenisti ishte vetëm 18 vjeçar dhe që atëherë janë të pandarë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Rafa Nadal (@rafaelnadal)

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori